26 Aralık 20.30: Hadi Falım Sakız Özel İpucu Sorusu Nedir ?

0
337
hadi 26 aralik falim sakiz ipucu sorusu

Hadi Falım Sakız özel ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün akşam 20.30 da düzenlenecek hadi falım sakız özel yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi Falım Sakız özel ipucu sorusu olarak “Aç bi falım rahatla, Yaklaşık 2500 yıllık geçmişe sahip damla sakızı bu akşamki ipucumuz. Damla sakızı nereden elde edilir ? ” oldu. 26 Aralık günü düzenlenecek olan akşam 20.30 Hadi Falım Sakız özel yarışmasında ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün akşam 20.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 20.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, “Yaklaşık 2500 yıllık geçmişe sahip damla sakızı bu akşamki ipucumuz. Damla sakızı nereden elde edilir ?” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır. Sakızların içinde yer alan minik fallarıyla ve tadı aromasıyla ünlü Falım Sakız katkılarıyla 20.30 hadi oyununda ödül 20.000 tl ‘dir.

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

Hadi 31 Aralık Yılbaşı süprizleri de yaklaşıyor. Peki hadi yılbaşı süprizleri nedir diye düşünüyorsanız yazımızı iyice okumalısınız. Çünkü süprizler dün ufak ufak başlamışlardı. Sizde bu eşsiz süprizlerden haberdar olmak için yazılarımızı takip etmelisiniz. Yılbaşında büyük ödülün olacağı yarışmaya kalan süre azalmaktadır. Bunun öncesinde hadi falım sakız özel yarışmasıda Falım Sakız ‘ın katkılarıyla bu akşam 20.30 da Hadi bilgi yarışması oyununda gerçekleşecektir. Peki sakız piyasasında öncü marka olan Falım Sakız nedir, kimdir vb. sorularla kafanız meşgul olmuş olabilir. O zaman gelin Falım Sakızı biraz yakından tanıyalım.

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

Hadi Falım Sakız özel joker kodu nedir ?

Çarşamba akşam 20.30 da düzenlecek olan yarışmada hadi falım sakız özel joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül tam 20.000tl ve bu akşama özelde hadi falım sakız özel joker kodu da tam 20.000 adet olarak verilmesi beklenmektedir. Joker kodları tükenmeden alabilir ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde hadi falım sakız özel yarışması için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

1. JOKER KODU: KARBONATLIFALIMIŞIL

2. JOKER KODU: DİŞDOSTUFALIM

Hadi ipucu sorusu – 26 Aralık 20.30 hadi falım sakız özel yarışması

Hadi yarışmasında hafta içi her gün olduğu gibi bugünde 20.30 yarışmasıda olacaktır. Bugünkü yarışmanın sponsoru ise tabiki Falım Sakız olacaktır. İsminden de anlaşıılacağız üzere bugünkü tam 12 soruda Falım Sakız ‘ın bulunmuş olduğu sektör ve buna benzer yerlerden gelecektir. Tabiki sozdeblog.com ailesi olarak siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi falım sakız özel yarışmasında yoğun katılımının olmasınıda beklemekteyiz. Bugün bu yarışmanın dışında akşam 2 yarışma heyecanı daha olacak ve bizler siz değerli okuyucularımız için gerekli ipucu ve joker kodlarını araştırıp sizlere sunacağız.

İPUCU CEVABI: SAKIZ AĞACI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here