26 Aralık 21.30: Zor Hadi Yarışması İpucu Sorusu Nedir ?

0
339
26 aralik zor hadi yarismasi ipucu sorusu

Zor hadi yarışması ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün akşam 21.30 da düzenlenecek zor hadi özel yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Zor hadi özel ipucu sorusu olarak ” Bitkilerin havada uçuşan uzun ve ince tüylü tohumu nedir?” oldu. 26 Aralık günü düzenlenecek olan akşam 21.30 Zor Hadi özel yarışmasında ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün akşam 21.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 10.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, “Bitkilerin havada uçuşan uzun ve ince tüylü tohumu nedir?” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır. Lakin bugün düzenlenen zor hadi yarışmasında 12 soru değilde 20 soru sorulmaktadır. Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi birçok kişinin merakla beklediği 21.30 zor hadi oyununda ödül 10.000 tl ‘dir.

Bugünün bir diğer yarışmaları olan 12.30 hadi vestel özel yarışması ve 20.30 hadi falım sakız özel yarışmasının ardından, günün finali tabikide 21.30 zor hadi özel yarışması olacak. Bu yüzden özel kitlesi olan bu yarışmanın katılımınında 500 binden fazla kişi olması beklenmektedir.

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

Hadi 31 Aralık Yılbaşı süprizleri de yaklaşıyor. Peki hadi yılbaşı süprizleri nedir diye düşünüyorsanız yazımızı iyice okumalısınız. Çünkü süprizler dün ufak ufak başlamışlardı. Sizde bu eşsiz süprizlerden haberdar olmak için yazılarımızı takip etmelisiniz. Yılbaşında büyük ödülün olacağı yarışmaya kalan süre azalmaktadır. Bunun öncesinde bugün hadi vestel özel yarışması ve hadi falım sakız özel yarışması oldu, şimdi ise sırada çarşamba günlerinin en büyük ödül kazandıran yarışması zor hadi yarışması vardır. Geçen hafta zor hadiyi bilen 3 talihli kişi 3.333 lira 33 kuruş kazanmışlardı. Peki bugün kazanan neden siz olmayasınız.

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

Zor hadi özel joker kodu nedir ?

Çarşamba akşam 21.30 da düzenlecek olan yarışmada zor hadi özel joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül tam 10.000 tl ve bu akşama özelde zor hadi özel joker kodu her hafta olduğu gibi büyük ihtimalle bu akşamda verilmeyecektir. Joker kodlarını aldığınızda ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde zor hadi özel yarışması öncesi biraz genel kültür ve güncel konulara bakabilirsiniz.

 

JOKER KODU: PAYLAŞILDIĞINDA GÜNCELLENECEKTİR..

 

Hadi ipucu sorusu – 26 Aralık 21.30 zor hadi özel yarışması

Hadi yarışmasında her çarşamba olduğu gibi bugünde 21.30 yarışmasıda olacaktır. Bugünkü yarışmada tam tamına 20 soru sorulacaktır. Sorular ilerledikçe zorlaşacak ve sadece her yarışmada olduğu gibi bu akşamki yarışmada da sadece 1 adet joker kodu kullanabileceksiniz.

Peki zor hadi yarışmasının diğer yarışmalardan farkı sadece bu mu diye düşünebilirsiniz. Lakin tek fark bu değildir. Diğer yarışmalarda kazanan kişi sayısı epey fazla olduğundan kişi başı düşen para kuruşlarla ifade ediliyor. Fakat zor hadi özel yarışmasında bilen kişi sayısı 2 elin parmaklarını geçmeyecek şekilde olduğundan kazançlar bir hayli fazla olmaktadır.
Peki geçen haftaki zor hadi yarışmasından ipucu neydi diye hatırlamak istersenizde biz söyleyelim. Geçen haftanın ipucu bilgisi efsane milli kalecimiz Berlin Panteri lakaplı ve ismini Atatürk ‘ün koyduğu Turgay Şeren verilmişti. Bakalım bu hafta ipucu ne olacak diyorsan onuda biz sizler için araştırıp bulmuş olacağız.

İPUCU CEVABI: ŞEYTANARABASI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here