26 Ocak 20.30 Tv Plus Hadi Animasyon Gecesi

0
207
26 Ocak 20.30 Hadi Tv Plus Animasyon Gecesi

Her cumartesi film keyfine doyamadığımız, film severlerin bilgilerini sınadığı tv plus hadi animasyon gecesi bu akşam 20.30 ‘dadır.

Haftasonun ilk yarışması olan hadi animasyon gecesi yarışması bu akşam 20.30 ‘da Tv Plus katkılarıyla gerçekleştirecektir. “Sen nereye Tv oraya!” mottosuyla sektörde öncü bir girişim olan Tv Plus, bu akşamda aslında her cumartesi olduğu gibi Hadi bilgi yarışması sponsoru olmuştur.

Cuma günü, bol yarışmaların ve bol ödüllerin dağıtıldığı bir gün oldu. Dün özellik saat 14.00 ‘da Hadi Youtube kanalında hadi joker kodu paylaşılmıştı. Paylaşılan bu hadi joker kodunu 00.00 ‘a kadar uygulama içinde ilgili alana giren hadi severler joker haklarını almış oldu. Son zamanlarda aktif hale geçen Hadi Youtube kanalı üzerinden böyle ara ara sürprizlerin yapılacağını siz değerli hadi severlere duyurmuştuk.

Geçen haftaki hadi film gecesinde neler olmuştu, ödül ne kadardı, ipucu sorusu neydi, hadi joker kodu verilmiş miydi vs. soruların tüm cevaplarına 19 Ocak Hadi Film Gecesi makalemize göz atarak ulaşabilirsiniz.

Hadi Animasyon Gecesi Yarışması Ödülü

Bugünün ilk ve tek yarışması olan hadi animasyon gecesi ödülü belli oldu. Bu akşam 20.30 ‘da film severleri ekran başına kitleyecek olan bu akşamki yarışmanın ödülü Tv Plus katkılarıyla verilecektir. Hadi animasyon gecesi yarışması ödülü tam 20.000tl ‘dir. Hadi animasyon gecesinde final sorusuna kadar ulaşıp, final sorusuna da doğru cevap veren hadi severler 20.000tl ‘lik ödülü eşit bir miktarda paylaşacaktır.

Hadi Animasyon Gecesi Yarışması Joker Kodu

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi, film severlerin bir hafta boyunca merakla beklediği, film bilgilerinizi sınayacağınız tam 20.000tl ödülü bu özel yarışma öncesinde, yarışmada bir adım öne geçirecek olan hadi animasyon gecesi yarışması joker kodu paylaşılmıştır.

Birbirinden özel 12 sorunun yer aldığı hadi film gecesi yarışması joker kodu sayesinde, yarışma esnasında bir soruyu boş bırakma ya da yanlış cevaplama hakkınız bulunmaktadır. Böylece 20.30 ‘daki yarışmada, hadi animasyon gecesi yarışması joker kodu sayesinde finale bir soru yaklaşmış oluyorsunuz.

İşte o merak edilen bu akşamki yarışmada bir adım öne geçirecek olan 50.000 kişilik hadi joker kodu paylaşımı sizlerle.. Hadi joker kodunu hemen alıp  hadi uygulaması içindeki joker kazan bölümüne girerek joker hakkınızı tanımlayabilirsiniz.

HADİ ANİMASYON GECESİ YARIŞMASI JOKER KODU: P5RY0PGD82J1

Hadi Animasyon Gecesi Yarışması İpucu Sorusu

Bugünün son adımı olan hadi animasyon gecesi yarışması ipucu sorusu paylaşımı sizlerle olacaktır. Birbirinden eğlenceli soruların yer alacağı hadi animasyon gecesinde, birbirinden özel sorular olacak. Bu akşamın özel yarışmasında ipucu sorusu bir animasyon filminden geliyor.

Bu akşmaki hadi yarışması ipucu sorusu “Bugünün ipucu Buz Devri ‘nden geliyor. Ekibin en babacan üyesi Manny ‘nin hangi hayvan olduğunu biliyor musun ?” olarak verildi. Peki bu akşamın ipucu sorusunun cevabı nedir diyorsanızi, işte bu akşamki yarışmada sizleri bir adım daha öne geçirecek olan hadi ipucu cevabı sizlerle..

HADİ ANİMASYON GECESİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: MAMUT

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here