27 Aralık 20.30: Hadi U.S. Polo ASSN İpucu Sorusu Nedir ?

0
286
hadi 27 aralik us polo assn yarismai ipucu sorusu

Hadi U.S. Polo ASSN özel ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün akşam 20.30 da düzenlenecek hadi U.S. Polo ASSN özel yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi U.S. Polo ASSN özel ipucu sorusu olarak ” Kralların oyunu olarak bilinen at üzerindeki oyun nedir ?” oldu. 27 Aralık günü düzenlenecek olan akşam 20.30 Hadi U.S. Polo ASSN özel yarışmasında ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün akşam 20.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 20.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, ” Kralların oyunu olarak bilinen at üzerindeki oyun nedir ?” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır. Giyim sektörünün ünlü markalarından olan U.S. Polo ASSN katkılarıyla 20.30 hadi oyununda ödül 20.000 tl ‘dir.

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

Hadi 31 Aralık Yılbaşı süprizleri de yaklaşıyor. Peki hadi yılbaşı süprizleri nedir diye düşünüyorsanız yazımızı iyice okumalısınız. Çünkü süprizler dün ufak ufak başlamışlardı. Sizde bu eşsiz süprizlerden haberdar olmak için yazılarımızı takip etmelisiniz. Yılbaşında büyük ödülün olacağı yarışmaya kalan süre azalmaktadır. Bunun öncesinde Hadi U.S. Polo ASSN özel yarışmasıda U.S. Polo ASSN ‘ın katkılarıyla bu akşam 20.30 da Hadi bilgi yarışması oyununda gerçekleşecektir.

Bugün öğlen 12.30 daki 6.000tl ödüllü yarışmada 1. sorudan sonra yarışma bitmiştir. Peki neden mi ? Çünkü son zamanlarda çok sık rastlamaya başladığımız teknik aksaklıklar olmuş… Dün resmi hadi instagram hesabı kapandı ya da donduruldu, bugünse günün ilk yarışmasında hadi öğlen 12.30 yarışmasında 1. sorudan sonra teknik aksaklık nedeniyle yarışma yarım kalmış ve iptal edilmiştir. Umuyoruz ki bu teknik sorunlar en kısa sürede giderilir ve 31 Aralık 2018 20.30 Yılbaşı özel yarışmasında bu tip sorunlarla karşılaşılmaz..

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

Hadi U.S. Polo ASSN Özel Joker Kodu Nedir ?

Perşembe akşam 20.30 da düzenlecek olan yarışmada hadi U.S. Polo ASSN özel joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül tam 20.000tl ve bu akşama özelde Hadi U.S. Polo ASSN özel joker kodu da tam 20.000 adet olarak verilmesi beklenmektedir. Joker kodları tükenmeden alabilir ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde Hadi U.S. Polo ASSN özel yarışması için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

 

JOKER KODU: USPA1ALANA1BEDAVA

 

Hadi İpucu Sorusu – 27 Aralık 20.30 Hadi U.S. Polo ASSN.Özel Yarışması

Hadi yarışmasında hafta içi her gün olduğu gibi bugünde 20.30 yarışmasıda olacaktır. Bugünkü yarışmanın sponsoru ise tabiki U.S. Polo ASSN olacaktır. İsminden de anlaşıılacağız üzere bugünkü tam 12 soruda U.S. Polo ASSN ‘ın bulunmuş olduğu sektör ve buna benzer yerlerden gelecektir. Tabiki sozdeblog.com ailesi olarak siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi U.S. Polo ASSN özel yarışmasında yoğun katılımının olmasınıda beklemekteyiz.

 

İPUCU CEVABI: POLO

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here