27 Ocak Pazar 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
166
27 Ocak Pazar 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

27 Ocak pazar 20.30 hadi yarışması ipucu sorusu ve diğer merak edilen tüm soruların cevabı yazımızda olacaktır. Hadi bilgi yarışması 27 Ocak Pazar akşamı saat 20.30 ‘da canlı yayınla karşınızda olacaktır.

Hadi bilgi yarışması dün ilk defa animasyon gecesiyle karşımızdaydı. Her cumartesi akşamı Tv Plus katkılarıyla hadi film gecesi düzenlenmektedir. Ama dün ilk defa bir film gecesi yarışmasında hadi animasyon gecesi olarak karşımızdaydı. Anime severlerin isteyipte merakla beklediği hadi animasyon gecesi dün akşam 20.30 ‘da gerçekleştirildi. Hadi animasyon gecesi ödülü ne kadardı, joker kodu neydi ve ipucu sorusu olarak ne verilmişti merak ettiğiniz tüm detayları Hadi Animasyon Gecesi yazımızda bulabilirsiniz.

Hadi Yarışması Ödülü

Dün akşam yarışmayla ilgili uygulama içi ilk paylaşım yapıldığında 27 Ocak Pazar 20.30 hadi yarışması ödülü ilk olarak 10.000tl olarak verilmişti. Aradan bir kaç saat geçtikten sonra yapılan değişilikle bu akşamın hadi yarışması ödülü tam 20.000tl olarak güncellenmiştir.

Hadi yarışması ödülü sizlerinde bildiği üzere final sorusuna kadar gelip ve final sorusuna da doğru cevap veren hadi severler arasında eşit bir miktarda dağıtılmaktadır. Hadi ödülünün yanı sıra bir diğer merak edilen konu ise hadi joker kodu verilip verilmeyeceğidir.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Haftasonu ve hafta içi tüm yarışmalarda hadi joker kodunun paylaşılması yapılacak olan hadi yarışmasında sponsor olup olmadığına bağlıdır. Mesela dün akşamki hadi animasyon gecesi Tv Plus katkılarıyla gerçekleştirilmiş olup 20.000tl ödülün yanı sırada 50.000 kişilik hadi joker kodu paylaşılmıştır. Bu akşamki 20.30 hadi yarışması öncesinde bir sponsor bilgisi paylaşılmamıştır. Bu yüzden akşamki hadi yarışması öncesinde bir hadi joker kodu paylaşımı beklenmemektedir.

Bu akşamki yarışmada sponsor olmadığından sozdeblog.com ailesi olarak sizlere birkaç tane tek kullanımlık hadi joker kodlarını değişik saatlerde ilgi alanı güncelleyerek paylaşacağız sakın kaçırmayın. Vereceğimiz hadi joker kodlarını hemen hızlı bir şekilde alıp hadi uygulamasında ilgili alana ilk giren hadi sever joker hakkını kazanmış olacaktır.

TEK KULLANIMLIK HADİ JOKER KODU:  9PZ85X  (YARIŞMADA HERKESE BOL ŞANS)

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Ocak ayının son pazar hadi yarışması bu akşam 20.30 ‘da sizlerle olacak ve bu yarışmada final için bir adım öne taşıyacak olan hadi yarışması ipucu sorusu paylaşılmıştır. Hadi yarışması ipucu sorusu “Unutulmaz replikleriyle hafızalardan silinmeyen İsmail Abi, Erdal Bakkal ve Hırsız Yavuz karakterlerinin yer aldığı dizi hangisidir? ” olarak verildi. Peki bu ayın son pazar yarışmasında hadi ipucu sorusunun cevabı nedir diyorsanız işte yanıtı…

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: LEYLA İLE MECNUN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here