28 Aralık 12.30: Hadi U.S. Polo ASSN İpucu Sorusu Nedir ?

0
272
hadi 28 aralık ipucu sorusu hadi joker kodu

Evet sevgili hadi bilgi yarışması takipçileri 27 Aralık 20.30 yarışması sponsoru olan ve 20.000tl ödül dağıtan U.S. Polo ASSN. 28 Aralık 12.30 yarışmasında bir kez daha sponsor olacak ve 10.000 tl ödül dağıtacaktır. Tabiki 10.000 tl ödülle beraberde 10.000 hadi joker kodu dağıtması beklenmektedir. 28 Aralık 12.30 Yarışması U.S. Polo ASSN. tarafından hadi ipucu sorusuda paylaşılacaktır.

Hadi U.S. Polo ASSN özel ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün öğlen 12.30 da düzenlenecek hadi U.S. Polo ASSN özel yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi U.S. Polo ASSN özel ipucu sorusu olarak “Bu öğlenki ipucumuz aktörlerin en bilineninden, İspanyol aktörden geliyor! Maskeli Kahraman Zorro, Desperado, Bir Zamanlar Mekisika ‘da filmlerinin başrol oyuncusu kimdir ? ” oldu. 28 Aralık günü düzenlenecek olan öğlen 12.30 Hadi U.S. Polo ASSN özel yarışmasında ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün öğlen 12.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 10.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, “Bu öğlenki ipucumuz aktörlerin en bilineninden, İspanyol aktörden geliyor! Maskeli Kahraman Zorro, Desperado, Bir Zamanlar Mekisika ‘da filmlerinin başrol oyuncusu kimdir ? ” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır. Giyim sektörünün ünlü markalarından olan U.S. Polo ASSN katkılarıyla 12.30 hadi oyununda ödül 10.000 tl ‘dir.

Dün akşamki 20.30 hadi U.S. Polo ASSN yarışması öncesinde bilgilendirme yapıldı. Sunucu Merve Toy instagram hesabında yaşanan sorundan ötürü hadi bilgi yarışması instagram hesabının kapandığını söyledi. Bir süredir kapalı olan instagram hesabının an itibariyle aktif olduğunu bildirmiştir.

Hadi İnstagram Hesabı Açıldı Mı ?

Resmi hadi bilgi yarışması instagram hesabı açıldı. Bu haber hızlı son dakika olarak yine sosyal medya ağlarını sallamaktadır. Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaştığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı dün kapanmıştı. Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımları hadi bilgi yarışması twitter hesabında verilmişti.

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

Hadi 31 Aralık Yılbaşı süprizleri de yaklaşıyor. Peki hadi yılbaşı süprizleri nedir diye düşünüyorsanız yazımızı iyice okumalısınız. Çünkü süprizler dün ufak ufak başlamışlardı. Sizde bu eşsiz süprizlerden haberdar olmak için yazılarımızı takip etmelisiniz. Yılbaşında büyük ödülün olacağı yarışmaya kalan süre azalmaktadır. Bunun öncesinde Hadi U.S. Polo ASSN özel yarışmasıda U.S. Polo ASSN ‘ın katkılarıyla bu öğlen 12.30 da Hadi bilgi yarışması oyununda gerçekleşecektir.

Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımlarının yapıldığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı artık aktif olduğundan dolayı yılbaşı özel hadi yarışması için takipçiler yılbaşı süprizlerini beklemeye başladı.

Şimdi yılbaşı süprizleri için yılbaşı özel hadi yarışması öncesinde gözler hadi bilgi yarışması instagram ve hadi bilgi yarışması twitter hesaplarına çevrildi.

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

Hadi U.S. Polo ASSN Özel Joker Kodu Nedir ?

Cuma öğlen 12.30 da düzenlecek olan yarışmada hadi U.S. Polo ASSN özel joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül tam 10.000tl ve bu öğlene özelde Hadi U.S. Polo ASSN özel joker kodu da tam 10.000 adet olarak verilmesi beklenmektedir. Joker kodları tükenmeden alabilir ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde Hadi U.S. Polo ASSN özel yarışması için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

 

JOKER KODU: SPONSOR TARAFINDAN VERİLMEDİ…

Hadi İpucu Sorusu – 28 Aralık 12.30 Hadi U.S. Polo ASSN.Özel Yarışması

Hadi yarışmasında hafta içi her gün olduğu gibi bugünde 12.30 yarışmasıda olacaktır. Bugünkü yarışmanın sponsoru ise tabiki U.S. Polo ASSN olacaktır. İsminden de anlaşıılacağız üzere bugünkü tam 12 soruda U.S. Polo ASSN ‘ın bulunmuş olduğu sektör ve buna benzer yerlerden gelecektir. Tabiki sozdeblog.com ailesi olarak siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi U.S. Polo ASSN özel yarışmasında yoğun katılımının olmasınıda beklemekteyiz.

 

İPUCU CEVABI: ANTONİO BANDERAS

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here