28 Aralık 19.30: Hadi Resimli Yarışması İpucu Sorusu Nedir ?

0
266
hadi 28 aralık resimli yarışması ipucu sorusu

Evet sevgili hadi bilgi yarışması takipçileri Hadi Resimli Yarışması beklendiği bugün akşam 19.30 da gerçekleştirilecektir. Birçok hadi müdaviminin de merakla beklediği yarışmalardan biri olan hadi resimli yarışması ipucu sorusu nedir diyorsanız yazımızı dikkatli biçimde okumalısınız.

Hadi resimli yarışması ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün akşam 19.30 da düzenlenecek hadi resimli yarışması yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi resimli yarışması ipucu sorusu olarak ” ” oldu. 28 Aralık günü düzenlenecek olan akşam 19.30 Hadi Resimli Yarışması ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün akşam 19.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 10.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, ” ” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır.

Dün akşamki 20.30 hadi U.S. Polo ASSN yarışması öncesinde bilgilendirme yapıldı. Sunucu Merve Toy instagram hesabında yaşanan sorundan ötürü hadi bilgi yarışması instagram hesabının kapandığını söyledi. Bir süredir kapalı olan instagram hesabının an itibariyle aktif olduğunu bildirmiştir.

Hadi İnstagram Hesabı Açıldı Mı ?

Resmi hadi bilgi yarışması instagram hesabı açıldı. Bu haber hızlı son dakika olarak yine sosyal medya ağlarını sallamaktadır. Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaştığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı dün kapanmıştı. Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımları hadi bilgi yarışması twitter hesabında verilmişti.

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

Hadi 31 Aralık Yılbaşı süprizleri de yaklaşıyor. Peki hadi yılbaşı süprizleri nedir diye düşünüyorsanız yazımızı iyice okumalısınız. Çünkü süprizler dün ufak ufak başlamışlardı. Sizde bu eşsiz süprizlerden haberdar olmak için yazılarımızı takip etmelisiniz. Yılbaşında büyük ödülün olacağı yarışmaya kalan süre azalmaktadır.

Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımlarının yapıldığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı artık aktif olduğundan dolayı yılbaşı özel hadi yarışması için takipçiler yılbaşı süprizlerini beklemeye başladı.

Şimdi yılbaşı süprizleri için yılbaşı özel hadi yarışması öncesinde gözler hadi bilgi yarışması instagram ve hadi bilgi yarışması twitter hesaplarına çevrildi.

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

Hadi İpucu Sorusu – 28 Aralık 19.30 Hadi Resimli Yarışması

Hadi yarışmasında hafta içi her gün olduğu gibi bugünde 19.30 yarışmasıda olacaktır. Bugünkü yarışmanın sponsoru bulunmamaktadır. Yarışmanın isminden de anlaşılacağı üzere bugünkü tam 12 soruda fotoğrafın bir kısmı gösterilip ardından o fotoğraflar üzerinden sorular gelecektir. Tabiki sozdeblog.com ailesi olarak siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi resimli yarışmasında yoğun katılımının olmasınıda beklemekteyiz.

 

İPUCU CEVABI: PAYLAŞILDIĞINDA GÜNCELLENECEKTİR…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here