28 Aralık 20.30: Hadi VakıfBank Özel Yarışması İpucu Nedir ?

0
272
hadi 28 aralık vakıfbank özel yarışması ipucu sorusu

Evet sevgili hadi bilgi yarışması takipçileri 28 Aralık 20.30 yarışması sponsoru VakıfBank olacak ve 20.000tl ödül dağıtacaktır. Tabiki 20.000 tl ödülle beraberde 30.000 hadi joker kodu dağıtması beklenmektedir. 28 Aralık 20.30 Yarışması VakıfBank tarafından hadi ipucu sorusuda paylaşılacaktır.

Hadi VakıfBank özel yarışması ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün akşam 20.30 da düzenlenecek hadi VakıfBank özel yarışması öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi VakıfBank özel yarışması ipucu sorusu olarak “Mobil temazsız ödeme yapabilmek için cep telefonlarında hangi özelliğin aktif olması gerekir ? ” oldu. 28 Aralık günü düzenlenecek olan akşam 20.30 Hadi VakıfBank özel yarışmasında ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi oyunu ipucu sorusu bugün öğlen 12.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 20.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, “Mobil temazsız ödeme yapabilmek için cep telefonlarında hangi özelliğin aktif olması gerekir ? ” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır. Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan VakıfBank katkılarıyla 20.30 hadi oyununda ödül 20.000 tl ‘dir.

Dün akşamki 20.30 hadi U.S. Polo ASSN yarışması öncesinde bilgilendirme yapıldı. Sunucu Merve Toy instagram hesabında yaşanan sorundan ötürü hadi bilgi yarışması instagram hesabının kapandığını söyledi. Bir süredir kapalı olan instagram hesabının an itibariyle aktif olduğunu bildirmiştir.

Hadi İnstagram Hesabı Açıldı Mı ?

Resmi hadi bilgi yarışması instagram hesabı açıldı. Bu haber hızlı son dakika olarak yine sosyal medya ağlarını sallamaktadır. Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaştığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı dün kapanmıştı. Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımları hadi bilgi yarışması twitter hesabında verilmişti.

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

Hadi 31 Aralık Yılbaşı süprizleri de yaklaşıyor. Peki hadi yılbaşı süprizleri nedir diye düşünüyorsanız yazımızı iyice okumalısınız. Çünkü süprizler dün ufak ufak başlamışlardı. Sizde bu eşsiz süprizlerden haberdar olmak için yazılarımızı takip etmelisiniz. Yılbaşında büyük ödülün olacağı yarışmaya kalan süre iyice azalmaktadır. Bunun öncesinde Hadi VakıfBank özel yarışmasıda VakıfBank ‘ın katkılarıyla bu akşam 20.30 da Hadi bilgi yarışması oyununda gerçekleşecektir.

Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımlarının yapıldığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı artık aktif olduğundan dolayı yılbaşı özel hadi yarışması için takipçiler yılbaşı süprizlerini beklemeye başladı.

Şimdi yılbaşı süprizleri için yılbaşı özel hadi yarışması öncesinde gözler hadi bilgi yarışması instagram ve hadi bilgi yarışması twitter hesaplarına çevrildi.

Hadi ipucu nedir ?

Hadi ipucu nedir dediğimizde ilk akla gelen bir tüyo olabilir. Evet doğru düşündünüz aslında Hadi oyununda ipucu olarak her gün her yarışmadan önce 1 soruyla ilgili sizlere tüyo veriliyor aslında. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru oluyor da diyebilirsiniz. Yarışmaları baz aldığımızda hadi oyunun ipucu sorusu genelde 7. veya 8. sorularda karşımıza çıkıyor.

Hadi VakıfBank Özel Yarışması Joker Kodu Nedir ?

Cuma akşam 20.30 da düzenlecek olan yarışmada hadi VakıfBank özel yarışması joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül tam 20.000tl ve bu akşama özelde Hadi VakıfBank özel yarışması joker kodu da tam 30.000 adet olarak verilmesi beklenmektedir. Joker kodları tükenmeden alabilir ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde Hadi VakıfBank özel yarışması için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

 

JOKER KODU: YANINDAKİGÜÇ

Hadi İpucu Sorusu – 28 Aralık 12.30 Hadi VakıfBank Özel Yarışması

Hadi yarışmasında hafta içi her gün olduğu gibi bugünde 20.30 yarışmasıda olacaktır. Bugünkü yarışmanın sponsoru ise tabiki VakıfBank olacaktır. İsminden de anlaşıılacağız üzere bugünkü tam 12 soruda VakıfBank ‘ın bulunmuş olduğu sektör ve buna benzer yerlerden gelecektir. Tabiki sozdeblog.com ailesi olarak siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi VakıfBank özel yarışmasında yoğun katılımının olmasınıda beklemekteyiz.

 

İPUCU CEVABI: NFC ÖZELLİĞİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here