28 Ocak 12.30 Hadi Sendromsuz Pazartesi İpucu Sorusu

0
182
28 Ocak 12.30 Hadi Sendromsuz Pazartesi İpucu Sorusu

Ayın son günlerine yaklaşılırken yeni yarışma heyecanıyla dolu bir hafta daha başlama üzeredir. Bu haftanın ilk yarışmasıda 28 Ocak 12.30 hadi sendromsuz pazartesi ipucu sorusu  ve cevabıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Dün akşam 20.000tl ödüllü hadi pazar yarışmasının ardından bugün yine ufak ödüllü bir yarışma ile karşınızdayız. Aslında her hafta içi öğlen yarışmalarında aynı durum yaşanmaktadır. Bu durum ne zamana kadar böyle gider bilinmez.

Dün akşamki yarışmada ödül ne kadardı, joker kodu neydi ve ipucu sorusunun cevabı neydi gibi kafanız sorular var ise Hadi Pazar Yarışması makalemize göz atabilirsiniz.

Her hafta pazartesi günleri sendromsuz pazartesi konseptli hadi yarışmaları yapılmaktadır. Peki sendromsuz pazartesi konsepti nedir? Pazartesi günleri 12.30 hadi yarışmasında sorular diğer günki yarışmalara nazaran biraz daha kolay olmaktadır. Sendromsuz pazartesi hadi yarışması aslında daha çok kişinin bildiği ve daha az kişi başı ödülün olduğu bir yarışmadır.

Hadi Sendromsuz Pazartesi Ödülü

Günün ilk yarışması hadi sendromsuz pazartesi ödülü her zaman olduğu gibi bugünde değişmedi. Hadi sendromsuz pazartesi ödülü olarak 8.000tl veriliyor. Final sorusuna kadar ulaşan hadicilerden, final sorusuna doğru cevap verenler 8.000tl ‘lik ödülü aralarında eşit bir şekilde bölüşmektedir.

Hadi Sendromsuz Pazartesi Joker Kodu

Yeni haftanın ilk yarışması hadi sendromsuz pazartesi joker kodu paylaşımı yapılmamaktadır. Ancak akşamki yarışmalar öncesinde bizler hadi joker kodu paylaşımı beklemekteyiz. Sozdeblog.com farkıyla sizde hadi joker kodu paylaşımlarını kaçırmamak için bizleri takip etmeyi ve bildirimleri açmayı unutmayınız.

Her hafta Bip Messenger uygulaması üzerinden 1 adet hediye hadi joker kodunu almayı unutmayın.

Hadi Sendromsuz Pazartesi İpucu Sorusu

Bugünün ilk yarışmasında finale bir adım yaklaştıracak olan hadi sendromsuz pazartesi ipucu sorusu paylaşıldı. Coğrafi bir konudan gelen hadi sendromsuz pazartesi ipucu sorusu “Niagara ‘nın dökülmesi gibi gümbür gümbür gelsin. Dünya ‘nın tek parça halindeki en büyük şelalesi Niagra, hangi iki ülke arasındadır?” olarak soruldu.

Peki günün ilk yarışmasında finale bir adım yaklaştıracak olan hadi sendromsuz pazartesi ipucu sorusunun cevabı nedir diyorsan işte yanıtı…

HADİ SENDROMSUZ PAZARTESİ İPUCU CEVABI: ABD – KANADA

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here