28 Ocak 22.30 Pazartesi Hadi Futbol Gecesi

0
174
28 Ocak 22.30 Pazartesi Hadi Futbol Gecesi

28 Ocak 22.30 Pazartesi hadi futbol gecesi günün son yarışması olarak karşınızda olacak. Hadi bilgi yarışmasının pazartesi akşamlarının vazgeçilmez yarışması hadi futbol gecesi bu hafta yeni saatiyle karşınızda olacak.

Hadi futbol gecesi futbol severlerin ve hadi müdavimlerinin iple çektiği, bir an önce başlasın dediği bir yarışmadır. Hadi futbol gecesi 12 sorunun tamamı futbol sorularından oluşan bir yarışma türüdür. Geçen haftaki hadi futbol gecesiyle ilgili merak edilenlere 21 Ocak Hadi Futbol Gecesi makalemizden ulaşabilirsiniz.

Her hafta birbirinden özel konseptlerle karşımızda olan ve bizleri ekran başına kitleyen canlı gerçek para ödüllü hadi bilgi yarışması bu akşam 22.30 ‘da hadi futbol gecesi ekrandaki yerini alacak.

Her hafta pazartesi günleri 21.30 ‘da düzenlenen hadi futbol gecesi bugün 22.30 ‘da düzenlenecektir. Yarışmanın saatinin değişmesi hemen akıllara bugün oynanacak olan Fenerbahçe – Yeni Malatya maçının bugün saat 20.00 ‘da başlayacağından olabilir düşüncesini yaymıştır. Fenerbahçe – Yeni Malatya maçının bitiş düdüğünün ardından hadi futbol gecesinin başlayacak olması akıllara hadi futbol gecesinde bu maçın içinden sorular gelip gelmeyeceğidir. Hatırlanacağı üzere hadi bilgi yarışmasında daha öncede derbi özel hadi yarışması yapılmıştı.

Hadi Futbol Gecesi Ödülü

Her pazartesi hadi futbol gecesi yarışmasıyla futbol bilgimizi test ettiğimiz bir yarışmadır. Bu akşam 22.30 ‘da pazartesi hadi futbol gecesi ödülü 10.000tl ‘dir. Pazartesi hadi futbol gecesi ödülü 12 tane sorunun yer aldığı pazartesi hadi futbol gecesi final sorusuna doğru cevap veren futbol müdavimleri arasında eşit şekilde paylaştırılacaktır.

Hadi Futbol Gecesi Joker Kodu

Günün son yarışması pazartesi hadi futbol gecesi joker kodu paylaşımı hadi bilgi yarışması ekibi tarafından yapılmamaktadır. Bunun temel nedeni ise yarışmanın herhangi bir sponsoru yoksa o yarışmayla ilgili hadi joker kodu paylaşılmamasıdır.

Bugün 20.30 ‘daki hadi UpCall yarışması Turkcell UpCall sponsorluğunda yapıldığından yarışma öncesinde UpCall uygulamasından 30.000 kişilik tek kullanımlık hadi joker kodu paylaşımı yapılmıştır. Yarışma öncesinde UpCall hadi joker kodunu alan hadiciler yarışmaya bir adım önde başlamışlardır.

Hadi Futbol Gecesi İpucu Sorusu

Gecenin son yarışması 22.30 pazartesi hadi futbol gecesi ipucu sorusu ve cevabının paylaşılmasının ardından artık başlamaktadır. Bu akşamın son yarışmasında hadi joker kodu paylaşımı olmadığı için finale bir adım yaklaştıracak olan sadece hadi ipucu sorusu ve cevabının verilmesi olacaktır.

Bu akşamının vazgeçilmez yarışması hadi futbol gecesi ipucu sorusu “Futbol her ülkeden genel farklı oyun stili ve efsaneleşmiş isimlerle global bir spordur. Bazı ekoller ve efsaneler özel isimle anılır. Bugünkü ipucumuz Kırmızı Şeytanlar olaran anılan bir ülkeyle ilgilidir. Oostende ve Lokeren hangi ülkenin en üst liginde mücadele eden futbol kulüpleridir ? ” olarak verildi. Hadi futbol gecesi ipucu sorusunun cevabı sizlerle… Yarışmada tüm hadicilere sozdeblog.com ailesi olarak başarılar dileriz.

PAZARTESİ HADİ FUTBOL GECESİ İPUCU CEVABI: PAYLAŞILDIĞINDA GÜNCELLENECEKTİR…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here