29 Ocak 11.30 Hadi Magazin İpucu Sorusu

0
237
29 Ocak 11.30 Hadi Magazin İpucu Sorusu

Bugün ikincisi düzenlenecek olan Hadi mazagin ipucu sorusu ve cevabının paylaşılmasının ardından, hadi magazin yarışması yeni saatiyle sizlerle olacak. Daha öncede 3 Ocak günü 12.30 ‘da Hadi Magazin yarışması düzenlemişti.

İlk kez 3 Ocak günü 12.30 ‘da Özge Ulusoy ‘un sunuculuğunda gerçekleşmiş olan hadi magazin yarışmasında neler olmuştu hatırlamak için Hadi Magazin Yarışması makalemizi okuyabilirsiniz.

Ünlülerin hayatını merakla takip eden, neler olmuş bitmiş hiç kaçırmayan magazin severlerin merakla beklediği yeni yılın ilk yarışma konsepti olan hadi magazin yarışmasının bugün ikincisi düzenlenmektedir. Hatırlanacağı üzere yılın ilk magazin yarışmasında ödül 6.000tl olarak açıklanmışken yarışmaya dakikalar kala Özge Ulusoy için ödül 20.000tl ‘ye yükseltilmişti.

Her yarışmadan önce hadi ipucu instagram hesabından bir soru halinde verilmektedir. Hadi ipucu instagram üzerinden verildikten sonra sozdeblog.com ailesi olarak sizler için bu hadi ipucu instagram paylaşımındaki doğru cevabı bularak sizlere aktarmaktayız.

Hadi Magazin Ödülü

Yeni gününde ve yeni saatinde gerçekleştirilecek olan hadi magazin ödülü belli oldu. Bugün saat 11.30 ‘da başlayacak olan hadi magazin ödülü tam 30.000tl ‘dir. İlk defa 11.30 yarışmasında ödül bu denli büyük olacaktır. Yine insanların aklına “Özge Ulusoy için mi bu kadar yükseltildi bu ödül” sorusu gelmiyor değildir.

Hadi Magazin Joker Kodu

Hadi magazin joker kodu paylaşımı 30.000tl ödülün yanı sıra tam 30.000 kişiyle sınırlı şekilde beklenmekteydi. Hadi joker kodu paylaşımı yine sozdeblog.com ailesi farkıyla sizlerle.. Hemen sizde vermiş olduğumuz hadi joker kodunu alıp hadi uygulaması içindeki ilgili alana girip hadi jokerlerinden birini kazanabilirsiniz.

Hadi joker kodu bugün saat 13.00 ‘a kadar geçerlidir, tükenmeden alınız.

HADİ MAGAZİN JOKER KODU: HADİMAGAZİN (13.00 ‘A KADAR GEÇERLİ)

Hadi Magazin İpucu Sorusu

Bugün 11.30 ‘da yapılması planlanan yarışma hadi magazin ipucu sorusu ve cevabı 30.000tl büyük ödüle bir adım yaklaşmayı sağlayacaktır. Hadi magazin ipucu sorusu ve cevabı her zaman olduğu gibi bugünde sozdeblog.com ailesi farkıyla en doğru ve en hızlı biçimde sizlerledir.

Her gün her yarışma öncesinde siz değerli okuyucularımız için en doğru ve en güncel hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu cevaplarını araştırıp sizlere sunmaktayız. İşte bugünde 11.30 hadi magazin ipucu sorusu “Türk dizileri uzun süreli birliktelikler başlatmakla ünlüdür. Magazinci hadiciler için ipucumuz dizilerin birinden geliyor. Binbir Gece dizisinde başrolü paylaştığı Halir Ergenç ile evlenen oyuncu kimdir? Bu dizi aynı zamanda canlı yayınla final yapan ilk Türk dizisidir. ” olarak soruldu. Peki hadi magazin ipucu sorusu cevabı nedir diye düşünüyorsanız, sizin için araştırıp bulmuş olduğumuz doğru cevap sizlerle..

HADİ MAGAZİN İPUCU CEVABI: BERGÜZAR KOREL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here