29 Ocak 12.30 Salı Hadi İpucu Sorusu

2
181
29 Ocak 12.30 Salı Hadi İpucu Sorusu

Günün ilk yarışması hadi magazin bitti ve şimdi de sıra salı hadi ipucu sorusu ve cevabıyla birlikte 12.30 salı hadi yarışmasına geldi.

Hadi magazin yarışması bugün ünlü sunucu Özge Ulusoy ‘un sunumuyla gerçekleşti. Saatler 11.30 ‘u gösterdiğinde hadi magazin yarışması 30.000tl büyük ödülle ikinci kez hadi severlerin karşına çıktı. Hadi magazin yarışmasının ilkinde ödül 6.000tl iken yarışmaya dakikalar kala ödül Özge Ulusoy için 20.000tl ‘ye yükseltilmişti.

Günün ikinci yarışmasında da hadi joker kodu paylaşımı beklenmemektedir. Artık bu durum hadi de klasikleşmeye başladı. Öğlen hadi yarışmalarında çok nadiren hadi joker kodu paylaşılmaktadır.

Yine bir hadi yarışması ve yine teknik bir aksaklık… Son zamanlarda yüzbinlerin tepki gösterdiği durum bugün 11.30 ‘daki hadi magazin yarışmasında bir kez daha gerçekleşti. Yarışmanın yarısına gelindiğinde 6. soruda bilen kişi sayısı olarak 0 kişi gösterilmiş ve yine birçok hadicinin hadi joker kodu kullanılmıştır. 30.000tl ödüllü hadi magazin yarışması daha ilk gününde sorun yaşadı.

Hadi Yarışması Ödülü

Bugün 12.30 da gerçekleşecek olan hadi yarışması ödülü her zamanki gibi aynı olacaktır. Artık yukarıda bahsettiğimiz gibi nasıl hadi joker kodu paylaşımı öğlen hadi yarışmalarında klasikleşmiş hal aldyısa, hadi öğlen yarışması ödülü de öyle klasikleşmiş bir hal aldı. Uzun lafın kısası 29 Ocak 12.30 Salı Hadi Yarışması ödülü 8.000tl ‘dir.

Bugün, ödülün bol olacağı günlerden biridir. 29 Ocak Salı günü olarak toplamda 3 yarışma yapılacaktır. Bunlardan ilki dakikalar önce son ermiştir. İlk yarışma olan hadi magazin yarışması 30.000tl ödülle gerçekleşti. Günün ikinci yarışmasının başlamasına ise dakikalar kaldı. Hadi 12.30 yarışması 8.000tl ödülle gerçekleşmektedir. Günün son yarışması ise müzik severlerin merakla bir hafta boyunca beklediği düzenli olarak 30.000tl ödülün verildiği ve hiç vazgeçmeden her yarışma öncesinde hadi joker kodunun verildiği Fizy katkılarıyla hadi müzik gecesine saatler kaldı. Hadi müzik gecesi öncesinde verilecek olan hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu cevabını sakın kaçırmayın.

Salı Hadi Joker Kodu

Bugünün ilk yarışması olan hadi magazin yarışmasına dakikalar kala hadi joker kodu paylaşılmıştır. Salı hadi joker kodu olarakta geçerli olacaktır. Çünkü verilen hadi joker kodu saat 13.00 ‘a kadar geçerlidir. Eğer ki hala hadi joker kodunu almadıysan senin için bir kere daha paylaşalım.

SALI HADİ JOKER KODU: HADİMAGAZİN (13.00 ‘A KADAR GEÇERLİDİR)

Salı Hadi İpucu Sorusu

Her hadi öğlen yarışmasında olduğu gibi bu yarışma öncesinde de hadi joker kodu paylaşımı olmamıştır. Bu yüzden hadi öğlen yarışmalarında finale bir adım yaklaştıracak olan hadi yarışması ipucu sorusu ve cevabıdır. 29 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu.

Hadi yarışması ipucu sorusu “Türkiye ‘de kişi başı üretilen günlük çöp miktarı ortalama ne kadardır ? ” olarak verildi. Peki finale bir adım yaklaştıracak olan salı hadi ipucu sorusu cevabı nedir ? İşte hadi ipucu sorusu cevabı sizlerle..

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: 1,17 KG

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here