3 Ocak 12.30 Hadi Magazin Yarışması Joker Kodu Ve İpucu Sorusu

0
261
3 Ocak 12.30 Hadi Magazin Yarışması İpucu ve Joker Kodu

3 Ocak 12.30 hadi magazin yarışması ödül 6.000 tl olarak belirtilmiştir. Bu tür yarışmalarda genelde hadi joker kodu dağıtılmasa da bir ihtimal yine dağıtılması beklenmektedir.

Öğlen saatlerinin, yemek molalarının vazgeçilmez eğlencesi olan 12.30 hadi bilgi yarışmasında bugünkü konsept hadi magazin özel yarışması olacak. Bu yarışmada da her yarışma öncesi olduğu gibi gözler gelecek olan hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu cevabı paylaşımlarına dönmüş vaziyettedir.

Dün akşam 21.30 da gerçekleştirilen 20.000 tl ödülün olduğu 19 sorunun sorulduğu zor hadi yarışmasında kazanan 7 şanslı ve bilgili kişiye tam tamına 2.857 lira 14 kuruş dağıtılmıştır. Bizlerde kazananları tebrik ediyoruz ve diğer yarışmalarda da siz değerli okuyucularımıza bol şans diliyoruz. Peki dün gerçekleşen zor hadi yarışmasında ipucu neydi ve ödül neden 20.000 tl diye düşünüyorsan konuyla ilgili 2 Ocak Zor Hadi Yarışması paylaşımımıza göz atabilirsin.

Hadi Bilgi Yarışması Nerede ?

Hadi bilgi yarışması uygulama marketlerde bulunmaktadır. Android ve Ios işletim sistemleri telefon ve tabletlere indirilerek ve bir cep telefonu numarasıyla kayıt olarak oynan bir bilgi yarışmasıdır.

Hadi Bilgi Yarışması Android İndirmek İçin

Hadi Bilgi Yarışması Ios İndirmek İçin

Hadi Magazin Yarışması Joker Kodu Nedir?

Hadi bilgi yarışmasının bugün gerçekleşecek olan ilk yarışması 12.30 hadi magazin yarışması öncesinde gözler joker kodu paylaşımlarına çevrildi. Peki hadi magazin yarışması joker kodu nedir ? Herkesin merak ettiği bu sorunun cevabı ise bu yazımızda sizlerledir.

Hadi joker kodu 12.30 yarışmaları öncesinde önceki yarışmalarda baz alındığında yüzde 95 ihtimalle saat 10.00 da verilmektedir. Bizlerde bugünkü yarışma için saatler 10.00 ı gösterdiğinde şayet hadi joker kodu verildiyse saniyesinde bu hadi joker kodunu sizlerle buluşturacağız.

HADİ MAGAZİN JOKER KODU: PAYLAŞILDIĞINDA GÜNCELLENECEKTİR…

Hadi magazin yarışmasında joker kodu konusundan sonra yarışma öncesi siz değerli hadi bilgi yarışması severlere sunulan bir diğer avantaj ise 1 soruyu garantilemek için verilen hadi ipucu sorusudur. Yüz binlerce insanın merakla oynadığı ve bilgisini sınadığı hadi bilgi yarışmasında bugünün ipucu sorusu nereden, hangi konuyla ilgili gelecektir acaba diye beklediğinizi tahmin edebiliyoruz.

Hadi Magazin İpucu Sorusu ve Cevabı Nedir ?

Yüz binlerce insanın merakla beklediği hadi bilgi yarışması 12.30 hadi magazin yarışmasında ipucu sorusu ve cevabı nedir diyorsanız lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Çünkü bugün sizlere hadi ipucu sorusu ve cevabıyla ilgili en doğru ve en hızlı cevabı sunacağız. Sizlerde takdir edersiniz ki birçok paylaşımda yanlış ipuçları cevabı verenler oluyor ve bu yüzden de birçok hadi bilgi yarışması sever göz göre göre eleniyor.

Evet artık gelelim 3 Ocak 12.30 Hadi Magazin yarışması ipucu sorusu ve cevabının ne olduğuna. Bugün hadi ipucu sorusu olarak “Magazin dünyasında olup bitenleri adı gibi bilen hadiler burada mı ? Müzik yarışmasında jürilik yapan ve en son Kardeşim Benim filminde oyunculuk yapan şarkıcının adı nedir? ” soruldu. Peki merakla beklenen yarışma öncesinde verilen hadi ipucu sorusu cevabı nedir derseniz…

HAD MAGAZİN  İPUCU CEVABI: MURAT BOZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here