3 Ocak 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
226
3 Ocak Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

3 Ocak 20.30 Hadi yarışması ödül tam 10.000 tl olacaktır. Bugünkü düzenlenen yarışmalarda sponsor olmadığı için hadi joker kodu dağıtılmamıştır. Lakin bugün sozdeblog.com ailesi olarak sizlere 17.00 da hadi joker kodu paylaşacağız sakın kaçırmayın.

Bugün 20.30 da düzenlenecek olan hadi bilgi yarışması öncesinde ilk süpriz öğlen 12.30 yarışmasında sunucunun değişmiş olmasıyla yaşandı. Hadi magazin yarışması sunucusu kim adlı makalemizi kontrol ederek detayları öğrenebilirsiniz.

3 Ocak 20.30 Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

3 Ocak 20.30 yarışması ödülü ne kadar diye düşünebilirsiniz. Aslında yukarıda da bahsettiğimiz üzere 3 Ocak 20.30 yarışması öncesi sponsor bilgisi açıklanmadığından ödül 10.000 tl olarak bilinmektedir. Ödülün yanı sıra hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşımı aslında daha çok takip edilen ve merak edilen bir konudur.

3 Ocak 20.30 Yarışması Joker Kodu

Bugün öğlen saatlerinde paylaştığımız makalelerimizde de belirttiğimiz üzere sponsor olmayan hadi bilgi yarışmalarında yarışma öncesinde maalesef hadi joker kodu verilmemektedir. Lakin bugün sizlere özel sozdeblog.com ailesi olarak saat 17.00 da hadi joker kodunu sizlerle paylaşmış olacağız.

Hadi joker kodu paylaşımımıza ulaşmak için tıklayınız.

3 Ocak 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Cevabı

Bu akşam 20.30 da düzenlenecek olan yarışmada ipucu sorusu sizlere 7. veya 8. soruda kolaylık sağlayarak bir sonraki soruya geçmenize imkan tanıyacaktır. Peki bu akşama özel hadi bilgi yarışması 10.000 tl ödüllü yarışmada hadi ipucu sorusu nedir ? İşte bu sorunun cevabı siz değerli hadi bilgi yarışması sever okuyucularımız için araştırıp bulacağımız sonucu sizlere sunacağız. Bugünün ipucu sorusu ” Pokemon eğiticisi olmak için Pallet kasabasından ayrılan ve tüm Pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi Pokemon eğiticisi olmak isteyen çizgi karakter kimdir biliyor muyuz ? ” olarak verildi. Peki hadi ipucu sorusunun cevabı nedir derseniz o da hemen altta yerini almış durumdadır.

20.30 HADİ İPUCU CEVABI: ASH KETCHUM

Her gün daha fazla hadi joker kodu ve bilgilendirme paylaşımları içinde Biltasoft İnstagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

SON DAKİKA: Teknik iyileştirmeler nedeniyle bugünkü 20.30 yarışması ertelenmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here