31 Aralık 20.30: Hadi Turkcell Yılbaşı Özel İpucu Sorusu

0
307
Hadi 31 Aralık Turkcell Yılbaşı Özel Yarışması İpucu Sorusu

Hadi Turkcell yılbaşı özel ipucu sorusu nedir diye merak edenler için bugün yılın son yarışması için akşam 20.30 da düzenlenecek olan yarışmada ödül tam 201.900 tl olacak. Sadece bununla da sınırlı değil süprizler tabiki..

Hadi oyunu ipucu sorusu denildiğinde ilk akla gelen bizlere 1 sorunun doğru cevabı olarak verilmektedir. Peki bu ipucu sorusu kaçıncı soru diye düşünebilirsiniz ama biz size onuda söyleyelim ve genelde 7. ya da 8. soruda hadi ipucu sorusu karşımıza gelmektedir.

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

 

Hadi 31 Aralık Yılbaşı özel yarışması süprizleri sponsor telekomünikasyon devlerinden olan Turkcell ‘den geliyor. Yılın işte bu son gününde içleri ısıtacak ödül ise tam 201.900 tl ve bunun yanında Turkcell 201.900 GB da internet hediye ediyor. Bununla yetmez denilsede Turkcell den hadi bilgi yarışması severlerin içini ısıtacak derecede bugün hadi joker kodu paylaşımıda beklenmektedir. Turkcell in diğer eşsiz fırsatlarından yararlanmak içinde Turkcell hesabımı uygulamasını indirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması Android için

Turkcell Hesabım uygulaması Ios için

Hadi Turkcell Yılbaşı Özel Joker Kodu Nedir ?

 

31 Aralık Pazartesi akşam 20.30 da düzenlecek olan yarışmada hadi Turkell yılbaşı özel joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül hadi bilgi yarışması tarihinin en büyük ödülü tam 201.900tl ve bu akşama özelde Hadi Turkcell Yılbaşı özel joker kodu da tam 201.900 adet olarak verilmesi beklenmektedir. Joker kodları tükenmeden alabilir ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde bu yılbaşı akşamda süpriz konukların yer aldığı yarışmada bir adım öne geçmek için hadi joker kodu fırsatını kaçırmayınız.

 

JOKER KODU: BİP HADİ KANALINA GELEN HERKES ALACAKTIR..

 

Bu akşam hadi yılbaşı özel yarışmasında süpriz bir stüdyo ve süpriz konukların yer alması bekleniyor. Bu konuda detaylı açıklama ya da bilgiler geldikçe siz değerli hadi bilgi yarışması severlerle paylaşacağız. 2019 yılını simgeleyen bu özel para ödüllü (201.900 tl) yarışmada kazanan siz olmak istiyorsanız joker kodunu aldıktan sonra 1 soruyu garantilemek adına hadi ipucu sorusu ve cevabınada bakmayı unutmayın.

Yılın bu son yarışmasından öncede 12.30 da hadi bilgi yarışması düzenlenmişti. Bu yarışmada yine yılbaşına özel sorular barındırıyordu içinde, yılbaşı akşamlarının evde vazgeçilmez bir oyunu olan tombalayla ilgili ipucu verilmişti. Peki onda hadi joker kodu verilmiş miydi ? O yarışmada hadi ipucu sorusu neydi göz atmak istersen Hadi 12.30 yarışması adlı paylaşımımıza göz atabilirsin.

Hadi İpucu Sorusu – 31 Aralık 20.30 Hadi Turkcell Yılbaşı Özel Yarışması

 

Hadi bilgi yarışması tarihinde en büyük ödül Turkcell den olacak ve Turkcell bu yarışmada eşsiz hadi joker kodu paylaşacaktır. Turkcell den 201.900 GB internet hediye etmeside yılbaşı süprizleri arasında beklenmektedir. Peki bu eşsiz gecede hadi Turkcell yılbaşı özel yarışması ipucu sorusu ” Elon Musk ‘ın kurduğu SpaceX şirketinin, uzaya kargo taşımak için kullandığı yeniden kullanılabilir roketlerinin adını biliyor musun? ” oldu. İşte hadi ipucu sorusu cevabı sizlerle.

 

İPUCU CEVABI: FALCON 9 ROKETİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here