4 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu

0
306
Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Hadi Yarışması Joker Kodu

Evet bir cuma sabahı yine siz değerli hadi bilgi yarışması severlere bilgi vermek için buradayız. Dün hadi joker kodu paylaşımı ve 20.30 yarışması uygulamadaki bakım nedeniyle iptal olmuştu. Peki 4 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu ve ödülü ne kadar şuan için merak edilen budur.

Dünkü ilkini yaşadığımız hadi magazin yarışmasının ardından yeni süprizlerinde kısa sürede gerçekleşmesini beklemekteyiz. Hadi magazin yarışması neydi diye merak ediyorsan eğer 3 Ocak Hadi Magazin yarışması makalemizi okuyabilirsin.

Hadi Yarışması Ödül Ne Kadar ?

4 Ocak 12.30 hadi yarışması ödül ne kadar konusunda ilk yapılan açıklamaya göre ödül tam 6.000tl ‘dir. Fakat dünkü yarışma öncesinde de ödül 6.000tl idi ama yarışmada süpriz sunucu  Özge Ulusoy karşımıza çıkınca ödül onun katılımına özel 20.000tl olmuştu. Bu ayrıntıyla birlikte bir ihtimal bugünde bir süpriz neden olmasın ?

Hadi Yarışması Joker Kodu

Evet sevgili hadi bilgi yarışması sever okuyucularımız bugünkü yarışma öncesinde joker kodu paylaşımı yapılmamış durumdadır. Ama bizler dünkü teknik aksaklık nedeniyle saat 17.00 da verilemeyen joker kodunu bugün sizlerle saat tam 17.00 da buluşturacağız. Kafanızda nerede olacak hadi yarışması joker kodu , nerede paylaşacaksınız gibi sorular da olabilir. Hadi joker kodu paylaşımımız bu sayfada olacak ve ilgili alan sizler için kırmızı renkte olacaktır. Şimdiden alarmlarınızı kurunuz hadi joker kodu paylaşımımızı kaçırmayınız.

Unutmayın ki hadi yarışması joker kodu 11. soruda yanlış yaparsanız dahi sizi finale taşıyacak bir can olur. Bu yüzden artık çok sık yapılmayan ve insanların sitem ettiği konu olan hadi yarışması joker kodu paylaşımlarını kaçırmamak gerektir.

HADİ JOKER KODU: MUTLUYUM

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Bugün öğlen 12.30 yarışmasının ipucu sorusu bir mucitten geliyor. 4 Ocak 12.30 Hadi yarışması ipucu sorusu Paratoner ‘in, ilk yüzme paletlerinin ve iki odak noktalı bifocal gözlüğünün keşfinden geliyor. Hadi yarışması ipucu sorusunda üstelik tüm bu popüler icatların mucidi, buluşların herkes tarafından kullanılması gerektiğine inandığı için hiçbir patent başvurusunda bulunmamıştır. Artık hazırsak işte hadi yarışması ipucu sorusu ” Ünlü uçurtma deneyi sonucunda yıldırımın elektrik akımlarından oluştuğunu ispatlayan Amerikalı bilim insanı kimdir ?” oldu. İşte merak edilen hadi yarışması ipucu sorusunun cevabı ise sozdeblog.com ailesi tarafından sizler için araştırılıp bulundu. İşte cevap…

HADİ İPUCU SORUSU CEVABI: BENJAMİN FRANKLİN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here