4 Ocak 19.30 Hadi Resimli Yarışma İpucu Sorusu

0
250
4 Ocak 19.30 Hadi Resimli Yarışma İpucu Sorusu ve Joker Kodu

Cuma gününün ikinci yarışması olan 19.30 hadi resimli yarışma bugüne özel olarak 10.000 tl ödülle gerçekleştirilecektir. Hadi resimli yarışma konsepti nedir ve hadi resimli yarışma ipucu sorusu nedir gibi sorular kafanızı meşgul edebilir.

Hadi resimli yarışmayla ilgili bugün sizlere dikkat etmeniz gereken noktalara da tabiki birazcık değineceğiz. Ama onun öncesinde resimli yarışma konsepti nedir ona bir değinelim.

Hadi Resimli Yarışma Konsepti

Bilindiği üzere her hafta 1 kere düzenlenen bir yarışma olan hadi resimli yarışması öncesinde bizlere 1 tane hadi ipucu sorusu verilmektedir. Bunun dışında hadi resimli yarışma konsepti olarak yarışmada bizlere genelde 10 soru sorulmaktadır. Bu sorularda hadi resimli yarışma konsepti olarak bizlere resmin sadece bir bölümü gösterilip ardından sorusu sorularak tahmin yürütmemiz istenmektedir aslında.

Hadi resimli yarışmada bazen hiç anlam dahi veremediğiniz bir şık doğru cevap olarak karşınıza çıkmaktadır. Geçtiğimiz hadi resimli yarışmalardan bir örnek vermek gerekirse kırmızı karanfile benzeyen bir fotoğrafın parçası gösterilmişti ve yarışmacıların çoğunluğu cevap olarak karanfili işaretlemiş lakin doğru cevap ise balık çıkmıştı. Bu yüzde dikkatli düşünmeli ve doğru tahmin yürütmelisiniz.

Hadi Resimli Yarışma Joker Kodu

Bilindiği üzere zor hadi yarışması ve hadi resimli yarışma öncesinde hadi joker kodu verilmemektedir. Tabiki bazen istisnalar olabiliyor ve hadi resimli yarışma joker kodu verilebiliyor. Bugün bizler hadi resimli yarışma öncesinde genel bir hadi joker kodu paylaşımı beklememekteyiz. Ama sizlere sabahta duyurduğumuz üzere saat tam 17.00 da Hadi joker kodu vereceğiz. İlgili alanı sizler için kırmızı renkle belirttik.

HADİ JOKER KODU: JOKER KODUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Hadi Resimli Yarışma İpucu Sorusu

Evet sevgili hadi bilgi yarışması severler için en önemli hususlardan biri olmazsa olmazımız hadi resimli yarışma ipucu sorusu ve hadi joker kodudur. Bunlardan hadi joker koduyla ilgili biligiyi sizlere üst tarafta verdik. Şimdi de sıra geldi hadi resimli yarışma ipucu sorusu ve cevabının ne olduğunadır. Hadi resimli yarışma ipucu sorusu ” ” oldu. Bizde sozdeblog.com ailesi olarak sizler için araştırdık ve şimdide sizlere cevabı sunmaktayız.

HADİ RESİMLİ YARIŞMA İPUCU CEVABI: PAYLAŞILDIĞINDA GÜNCELLENECEKTİR…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here