5 Ocak 20.30 Hadi Film Gecesi İpucu ve Joker Kodu

0
245
5 Ocak Hadi Film Gecesi İpucu ve Joker Kodu

Bu senin ilk film temalı yarışması olacak olan 5 Ocak Hadi film gecesi ipucu ve joker kodu bu akşam 20.30 da sizlerle olacaktır. Birbirinden güzel soruların yer aldığı film severlerin bilgilerini sınadığı yarışma olan hadi film gecesi bu akşam 20.30 da ne kadar ödülle sizlerle olacak merak ediyorsanız yanıtı yazımıda olacak.

Hadi film gecesi her zaman olduğu gibi yine film, belgesel, dizi, çocuk programları gibi daha birçok özelliğin içinde yer aldığı TvPlus katkılarıyla gerçekleşmektedir.

Peki bir önceki hadi film gecesi yarışmasında neler yaşanmıştı, ipucu olarak ne verilmişti, joker kodu neydi hatırlamak isterseniz büyük ödüllü hadi film gecesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Hadi Film Gecesi Ödülü Ne Kadar ?

Her hadi yarışmasından önce merak edilen ilk konu da tabiki hadi film gecesi ödülü ne kadar olacaktır. Sizleri daha fazla merakta koymadan söyleyelim. 5 Ocak 20.30 hadi film gecesi ödülü tam 30.000tl ‘dir.

Hadi Film Gecesi Joker Kodu

Bugün siz değerli hadi bilgi yarışması severlere 30.000tl ödülün yanında tam 30.000 adet joker kodu paylaşılmasınıda beklemekteyiz. Fakat her zaman olduğu gibi bugünki hadi film gecesi joker kodu paylaşımının yine 2 aşamada yapılmasını beklemekteyiz.

Birinci aşamada hadi film gecesi joker kodunun saat 13.00 da tahmini olarak sizlerle buluşmasını beklemekteyiz. Her zaman olduğu gibi bugünde sizlere hadi joker kodunu en hızlı şekilde iletmiş olacağız.

İkinci aşamada hadi film gecesi joker kodunun ise saat 17.00 gibi tahmini olarak dağıtılmasını beklemekteyiz. Şimdi hadi joker kodu nerede olacak diye düşünebilirsiniz. Bizler hadi joker kodunu paylaştığımızda hemen alttaki kırmızı yazı güncellenecektir..

HADİ FİLM GECESİ JOKER KODU: 35V2A9H05F1B

Hadi Film Gecesi İpucu Sorusu

Joker kodunu verdikten sonra sıra geldi hadi bilgi yarışmasının vazgeçilmezlerinden olan ipucu sorusunu vermeye.. Hadi film gecesi ipucu sorusu ve cevabı her zaman olduğu gibi bugünde en hızlı ve en doğru bilgi olarak sizlerle olacaktır.

Bugün akşam 20.30 da TvPlus ‘ın katkılarıyla hadi film gecesi düzenlenecektir. Bu yarışma öncesinde de size hadi bilgi yarışması ekibinin süprizleri olan hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusunu sizlerle en hızlı şekilde buluşturmaktayız.

Hadi film gecesinde ipucu sorusu olarak “Ninja Kaplumbağlar: Gölgelerin İçinden filminin ismini rönesans dönemi sanatçılarından alan karakterlerini tanıyor musun ?” soruldu. İşte merak edilen hadi film gecesi ipucu sorusu ve cevabı siz değerli okuyucularımızla.

HADİ FİLM GECESİ İPUCU CEVABI: MİCHALENGELO – LEONARDO – RAFAEL – DONATELLO

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here