6 Ocak 20.30 Hadi Gncytnk Yarışması İpucu ve Joker

0
263
6 Ocak 20.30 Hadi GNCYTNK Yarışması İpucu ve Joker

Bugün hadi bilgi yarışmasında hadi genç yetenek gecesi düzenlenecektir. 6 Ocak 20.30 Hadi Gncytnk yarışması ipucu ve joker verilecek olan yarışmanın ödülü ne kadar ? Hadi Gncytnk yarışması ipucu sorusu nedir ? Hadi Gncytnk yarışması joker kodu nedir ?

Bugün akşam 20.30 da Turkcell Genç Yetenek ‘in katkılarıyla gerçekleşecek yarışmanın detayları ile ilgili yazımız sizlerle…

Peki dün akşam düzenlenen yarışma öncesinde ipucu sorusu ve joker kodu olarak neler verildi merak ediyorsan sende 5 Ocak Hadi film gecesi yarışması yazımızı okuyabilirsin. Tüm bilgileri verdikten sonra artık bu akşam ödül ne kadar söyleyebiliriz.

Hadi Gncytnk Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

Bilindiği üzere hafta sonları hadi bilgi yarışması sadece 20.30 da düzenlenmektedir. Hafta sonları tek yarışma düzenlendiğinden ödülde her zaman olduğu gibi 30.000 tl olarak belirlenmektedir. İşte 6 Ocak Hadi Gncytnk yarışması ödülü de bugüne özel tam 30.000 tl olacak..

Hadi Gncytnk Yarışması Joker Kodu

Hadi bilgi yarışması sponsor olan her yarışmada ödülün yanı sıra bir de joker kodu hediye etmektedir. Bununla ilgili paylaşımlar yarışmadan bir kaç saat önce siz hadi bilgi yarışması severlere hadi joker kodu aktif edilmektedir. Peki 6 Ocak 20.30 Hadi Gncytnk yarışması joker kodu paylaşıldı mı ? Paylaşıldıysa şuan aktif mi ? diye düşünebilirsiniz.

İşte tüm sorularnızın cevap bulacağı yazımızda her gün olduğu gibi bugünde sizler için bir tahminde bulunarak 30.000 hadi joker kodunun saat 13.00 gibi ya da biraz daha geç dağıtılarak aktfi olmasını beklemekteyiz. 30.000 hadi joker kodu ilk kullanan 30.000 kişi için geçerli olacaktır.

HADİ GNCYTNK JOKER KODU: GNCYTNK

Hadi Gncytnk Yarışması İpucu Sorusu ve Cevabı

Hadi bilgi yarışması bugün düzenlenen 20.30 yarışması öncesinde sizlere sozdeblog.com ailesi olarak hadi joker kodu paylaşımı hakkında bilgi verdikten sonra sıra şimdi de 20.30 Hadi Gncytnk yarışması ipucu sorusu ve cevabına geldi..

Bu akşam 20.30 da Turkcell alt kuruluşu olan Gnctrkcll tarafından düzenlenecek yarışmada ipucu sorusu olarak hadi bilgi yarışması severlere “Güzergah, üzerinde gidilen yol anlamına gelen kariyer kelimesinin içinde Latincede yük arabası anlamına gelen carrus vardır. Peki kariyer kelimesi bizim dilimize hangi dilden geçmiştir biliyor muyuz ?” oldu. İşte verilen bu hadi ipucu sorusu sayesinde 20.30 Hadi Gncytnk yarışmasında 1 soruyu garantilemeyi sağladı. Şimdi hadi ipucu sorusu cevabı sizlerle…

HADİ GNCYTNK İPUCU CEVABI: FRANSIZCA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here