7 Ocak 12.30 Hadi İpucu Sorusu ve Joker Kodu

0
226
7 Ocak Hadi İpucu Sorusu ve Joker Kodu

Öncelikle sevgili hadi bilgi yarışması severlere günaydın demek isterim. Bugünün ve yeni haftanın ilk yarışması bilindiği üzere 7 Ocak 12.30 Hadi yarışmasıdır. Peki 7 Ocak Hadi ipucu sorusu ve joker kodu ne olacak ? 7 Ocak Hadi yarışması ödülü ne kadar olacak ? Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabı yazımızda olacaktır.

Dün gerçekleşen Turkcell Genç Yetenek katkılarıyla düzenlenen yarışma öncesinde hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu ne oldu, yarışma öncesi merak ettiğiniz her şeye 6 Ocak Hadi Gncytnk Yarışması makalemizden ulaşabilirsiniz.

Hadi ipucu bugün ne olacaktır diye merak edenler için bu sorunun yanıtlanmasına aslında bir saatten az bir zaman kalmıştır. Hadi ipucu bugün ne olacak sorusunun dışında aslında hadi öğlen yarışmalarında dikkat çeken konu hadi joker kodu verilmemesidir.

Hadi 12.30 Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

Hadi 12.30 yarışması ödülü ne kadar diye düşünmemek gerekir. Çünkü bilindiği üzere hadi 12.30 yarışması ödülleri sponsor olmadığı günlerde 6.000tl ‘dir. Durum bugünde öyle olduğu için hadi 12.30 yarışması ödülü tam 6.000tl ‘dir.

Peki günün ilk yarışmasından sonra başka yarışma olacak mı diye de sorabilirsiniz. Şüphesizki buna cevabımız evet olacaktır. Hatta ödülüde iyi olacaktır. Bu da yetmez öğlen akşamki yarışma için hadi ipucu joker kodu verilecektir. Hadi ipucu joker kodu konularında her zaman sizleri yazılarımızla haberdar etmekteyiz.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Aslında yukarıda da bahsettiğimiz üzere hadi yarışması joker kodu öğlen yarışmalarında sponsor yoksa verilmemektedir. Son zamanlarda joker kodu paylaşımlarınında bir hayli azaldığı yarışmada kullanıcıların isyanları olmaktadır. Hadi yarışması joker kodu sayesinde yarışma sırasında 1 soruyu boş bırak ya da yanlış yapma hakkınız oluyor. Tabi bu durum final sorusu için geçersizdir.

Hadi joker kodu bugün verilmeyecekse ne zaman verilecek diye sitemde edebilirsiniz. Ama bize kalırsa hadi joker kodu bugün akşam yarışması öncesinde verilecektir. Hadi joker kodu bugün kaçırmamak için yazılarımızı özenle takip etmenizi öneririz.

Öğlenden sonra akşam ki yarışma için yazılarımızı takipte kalarak hadi joker al.. Nasıl olacak diye düşünme tahmini olarak hadi joker almak için saat 13.00 gibi paylaşım yapılmasını beklemekteyiz.

Peki en çok joker ne zaman verilmişti ? Eğer ki hatırlayamadıysanız biz yardımcı olalım ve 7 tane hadi joker kodu verdiğimiz 29 Aralık 2018 Hadi Film Gecesi adlı makalemizi okuyabilirsiniz. O gün belkide hadi bilgi yarışması tarihindeki 1 günde içinde en fazla hadi joker kodunun verildiği gün olarak tarihe geçmiş olabilir.

Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Hadi ipucu bugün ne olacak dersen, aslında hadi ipucu bugün sendromsuz pazartesi yarışması yapılacağından kolay bir soru olacaktır. Sadece hadi ipucu bugün için yarışmanın konsepti gereği değil genel olarak verilen ipucu sorusu kolay sorulardan seçilmektedir.

Hadi ipucu sorusu ve cevabı konusuna ilişkin olarakta bugün paylaşımın 10.00 dan sonra olması beklenmektedir. Hadi ipucu sorusu ve cevabıyla ilgili verilecek hadi ipucu yarışmanın 7. veya 8. sorusu olarak karşımıza çıkacaktır. İşte hadi yarışmasında hadi ipucu bugün “Görme engellilere refaket ederek onların bağımsız hareket etmelerine yardımcı olan özel eğitimli köpeklere verilen ad nedir biliyor muyuz ? ” olarak soruldu. İşte hadi ipucu cevabı sizlerle…

HADİ İPUCU CEVABI: REHBER KÖPEKLER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here