7 Ocak 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

0
247
7 Ocak 20.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

Bugün akşam düzenlenecek olan 20.30 hadi yarışması ipucu sorusu ve joker kodu öncesinde merak edilen konu ödül ne kadar ? Hadi bilgi yarışması 7 Ocak 20.30 hadi yarışması ödülün yanı sıra hadi joker kodu verilecek mi ?

7 Ocak 12.30 yarışmasının ardından şimdi gözler 20.30 hadi yarışmasına çevrildi. Bugün hadi yarışmasında sponsor olacak mı ? İşte bu konuda bir açıklama yapılmadı. Lakin bizler sponsorun olmadığını öngörmekteyiz.

Peki bugünün ilk yarışması olan 12.30 Hadi yarışmasında ne ipucu verildi ve ödül ne kadardı konularında bilgi edinmek için 12.30 Hadi Yarışması makalemizi okuyabilirsiniz.

Bu akşam 20.30 yarışmasından sonra olacak sadece futbol sorularından oluşacak olan, futbol meraklılarının müdavimi olduğu hadi futbol gecesinide sakın kaçırmayın.

Hadi 20.30 Yarışması Ödül Ne Kadar ?

Sendromsuz pazartesinin ikinci yarışması olan 20.30 hadi yarışması ödül ne kadar diye düşünmek pek mümkündür. Hadi 20.30 yarışmasında sponsor olmadığından belirlenen ödül 10.000tl olmuştur. Hadi yarışmasında bu akşam bir de futbol sorularından oluşan tam 12 soruluk hadi futbol gecesi olacaktır.

Hadi 20.30 Yarışması Joker Kodu

Hadi sendromsuz pazartesi yarışmalarından ikincisi olan 20.30 hadi yarışması joker kodu paylaşımı olacak mı diye düşünmek pek çok okuyucumuzun aklını kurcalayabilir.  Lakin sponsor olmadığı günlerde genel anlam itibariyle hadi joker kodu verilmemektedir.

Hadi yarışmasında hadi joker kodu verilirse eğer bu genelde akşam yarışmalarından önce saat 13.00-15.00 arasında verilmektedir. Paylaşımlar olduktan sonra hadi joker kodu anlık olarak sitemizde verilmektedir.

Verilen hadi joker kodlarını aldıktan sonra joker kodunu nereye yazıp jokerimi alacağım diyebilirsiniz. Bu konuda sizler için daha öncede yazdığımız hadi canlı bilgi yarışması adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Hadi 20.30 Yarışması İpucu Sorusu ve Cevabı

Hadi yarışmasında ipucu bugün ne olacak ? Hadi ipucu cevabı nedir ? diye düşünmek çok normaldir. Unutmayın ki aradığınız tüm soruların cevabını makalelerimizde bulabileceksiniz. Hadi 20.30 yarışması ipucu sorusu ve cevabı ile ilgili her şeyi öğrenmek için yazımızı pür dikkat okuyunuz.

Hadi yarışması ipucu sorusu bugün akşam 20.30 yarışması öncesinde açıklanacak ve biz sozdeblog.com ailesi olarak sizler için araştırıp paylaşacağız. Hadi ipucu sorusu olarak “Pokemon eğiticisi olmak için Pallet kasabasından ayrılan ve tüm Pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi Pokemon eğiticisi olmak isteyen çizgi karakter hangisidir ?” soruldu. İşte şimdi hadi ipucu sorusu cevabı sizlerle…

HADİ İPUCU CEVABI: ASH KETCHUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here