7 Ocak 21.30 Hadi Futbol Gecesi İpucu Sorusu ve Joker

0
302
7 Ocak Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

Bugünün son yarışması olan 7 Ocak 21.30 Hadi futbol gecesi ipucu sorusu ve joker kodu paylaşımında merak edilen tüm soruların yer aldığı makelimizi sizler için yazıyoruz. Hadi futbol gecesinde kurallar nedir ? Hadi futbol gecesi ödülü ne kadar ? Hadi futbol gecesi ipucu sorusu ve joker kodu nedir ?

Hadi futbol gecesi 21.30 da tüm futbol severlerin merakla beklediği bir yarışma haline gelmiştir. Hadi futbol gecesinde ödül ne kadar diye düşünürseniz aslında akşam 20.30 yarışmasındaki ödül ile aynıdır.

Yılbaşından sonra yarışmaların ödülleri ve joker kodu paylaşımı konusunda düşüşe geçen hadi bilgi yarışmasında, süprizlerin ne zaman geleceğide ayrı bir merak konsu haline geldi.

Hadi bilgi yarışması bilindiği üzere yılbaşı gecesi 1 buçuk milyon insanın canlı yayında yarıştığı bir bilgi yarışması olarak tarihe geçmişti. Buna rağmen hadi joker kodu paylaşımındaki düşüşlerin nedeni ne olabilir ? Bu konuda kullanıcılar tarafından birçok görüş hakimken ön plana çıkan ortak görüş hadi bilgi yarışması joker kodunu uygulama içi satın al yöntemiyle satışa sunmasından itibaren düşüşe geçtiği yönünde. Peki bu süreç kullanıcılar açısından daha ne kadar sabredilecek bir konu halinde kalabilir ?

Bir önceki hadi yarışmasıyla ilgili bilgiler için 20.30 Hadi Yarışması adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Hadi Futbol Gecesi Ödül Ne Kadar ?

Hadi futbol gecesi ödül ne kadar olacak konusunda gelen açıklama 20.30 yarışmasında olduğu gibi 10.000tl olacağı yönündedir. Yarışmanın ödülü olan 10.000tl kazananlar arasında eşit bir şekilde paylaştırılacaktır. Hadi futbol gecesi ödülü aslında kullanıcılar tarafından 20.000tl olarak beklenmekteydi. Yılbaşından sonra hadi bilgi yarışması kullanıcılarının memnuniyeti de yaşanan gelişmeler sonrasında düşüş yaşanmaya başladı.

Hadi Futbol Gecesi Joker Kodu

Hadi futbol gecesi joker kodu paylaşımı konusunda joker kodu verilmeyeceği konusunda kesin bir kanı bulunmaktadır. Bu durumda sendromsuz pazartesi gününde yapılan 3 yarışmada da hadi joker kodu paylaşımı yapılmamış olacaktır. Ama biz sozdeblog.com ailesi olarak sizler için yinede araştırmaya çalışacağız ve paylaşım olursada sizlerle hemen yazımızı güncelleyerek buluşturacağız.

HADİ FUTBOL GECESİ JOKER KODU: HEPBERABER

Hadi Futbol Gecesi İpucu Sorusu

Hadi futbol gecesinde 7. veya 8. sorunun bizler için kolay geçilmesi adına hadi futbol gecesi ipucu sorusu paylaşılacaktır. Bizler bu soruyu öğrenir öğrenmezde siz değerli okuyucularımız için hadi futbol gecesi ipucu sorusunun cevabını sizlere sunacağız. Hadi futbol gecesi ipucu sorusu “Eski Beşiktaşlı Cenk Tosun, Premier Lig ‘de hangi takımda forma giymektedir ? ” oldu. Peki hadi futbol gecesi ipucu sorusu cevabı nedir derseniz işte yanıtı sizlerle…

HADİ FUTBOL GECESİ İPUCU CEVABI: EVERTON FC

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here