8 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

0
227
8 Ocak 12.30 Hadi İpucu Sorusu ve Joker Kodu

Haftanın ikinci gününde düzenlenecek olan 8 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu ve joker kodu paylaşımlarından önce söylemek istediğim bir iki şey vardır. Şuan hadi ipucu sorusu nedir ? Hadi yarışması ödülü ne kadar ? Hadi joker kodu nedir ? diye düşünüyor olabilirsiniz. Lakin bugünün önemli konusu çocuklardır.

Bugün 12.30 Hadi yarışması Hayat Sende Derneği katkılarıyla düzenlenmektedir. Emeklerinden dolayıda Hayat Sende Derneği ‘ne teşekkür ederiz. Onlarında söylediği gibi “Evlatlık alma, evlat edinme” sloganıyla unutmayalım ki çocuklar meta değildir; alınıp satılmazlar!

Son zamanlarda sosyal sorumluluk projelerini arttıran Hadi bilgi yarışması ekibine teşekkür ederiz. Dün öğlen yarışmasında da görme engelliler için yol arkadaşı olan dostlar dünkü 12.30 yarışması öncesinde ipucu sorusu olarak verilmişti. Görme engellilerin dostu olan, onların yürümesinde yardımcı olan dostlarının kim olduğunu öğrenmek için 7 Ocak 12.30 Hadi Yarışması makalemizi okuyabilirsiniz.

Hadi Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

Günün ilk hadi yarışması ödülü ne kadar olduğu konusunda düne nazaran ödül tam 8.000tl ‘dir. Hadi yarışması ödülü konusunda bugün neden farklılığa gidildiği konusunda da her hangi bir açıklama gelmemiştir.

Bugünün ilk yarışmasının ardından her hafta salı günlerinin vazgeçilmezi olan hadi müzik gecesi düzenlenecektir. Hadi müzik gecesi öncesinde de her zamanki gibi hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu dağıtılacaktır. Bizler sizler için araştırmaya devam etmekteyiz. Bu akşam düzenlenecek hadi müzik gecesini sakın kaçırmayın.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Evet herkesin merakla beklediği hadi yarışması joker kodu paylaşımı ne yazıkki gerçekleşmemiştir. Çünkü sizlerinde bildiği üzere hadi joker kodu konusunda yarışmalarda sponsor yoksa hadi joker kodu paylaşımı yapılmamaktadır. Hadi joker kodu almak için büyük ihtimal akşam düzenlenecek olan hadi müzik gecesini beklemek gerekecektir. Hadi joker kodunun paylaşılmadığı bilgisini verdikten sonra artık merak edilen bir diğer konuya geçebiliriz.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Her hadi yarışması öncesinde verilen hadi yarışması ipucu sorusu bugün bir sosyal sorumluluk projesine imza atan yerden geliyor. 2007 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren bir dernekten geliyor. Bugün hadi ipucu sorusu olarak “Kurucuları devlet korumasından ayrılan; koruma altındaki çocuk ve gençler ile ilgili çalışmalar gerçekleştiren derneğin adını bilen var mı?” oldu. İşte 8 Ocak 12.30 Hadi yarışması ipucu sorusu böyle sorulmuş oldu. Peki hadi yarışması ipucu sorusu cevabı nedir diye merak edenler için işte cevabı sizlerle…

HADİ İPUCU CEVABI: HAYAT SENDE DERNEĞİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here