9 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

0
198
9 Ocak 12.30 Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

Bir yarışma heyecanıyla daha karşınızdayız. Bugünün ilk yarışması olacak olan 9 Ocak 12.30 Hadi yarışması ipucu sorusu ve joker kodu paylaşımları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bugün hadi joker kodu verilecek mi yoksa verilmeyecek mi ? Hadi ipucu sorusu nereden geliyor ? Tüm bu soruların yanıtlarını arayacağız.

Yeni yılın ikinci haftasında dün itibariyle öğlen yarışmalarının ödülünde değişiklikler olmuştur. Daha öncelerde sponsor yok iken ödül hep 6.000tl olmaktaydı. Lakin son zamanlarda ödülde değişiklik olduğu gözlenmektedir. Peki hadi ödülü ne kadar ?

Hadi Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

9 Ocak 12.30 hadi yarışması ödülü ne kadar olacağı belli oldu. Hadi yarışması ödülü yukarıda da bahsettiğimiz üzere son bir kaç gündür değişiklik göstererek 6.000tl ‘den 8.000tl ‘ye yükselmiştir. Bu yüzden 9 Ocak 12.30 hadi yarışması ödülü tam 8.000tl ‘dir.

Bugünün en önemli yarışması belkide akşam gerçekleştirilecek olan zor hadi yarışması olacaktır. Bilindiği üzere ayrı bir kitlesi olan, her hafta en çok ödülün paylaşıldığı yarışma olan zor hadi yarışması için özellikle gününü ve saatini bekleyen insanlar mevcuttur. İşte bu haftanın zor hadi yarışmasıda siz değerli hadi bilgi yarışması severler için bu akşam gerçekleştirilecektir.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Bugün öğlen 12.30 da Merve Toy ‘un sunumuyla gerçekleştirilmesi beklenen hadi yarışması joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Hadi joker kodu bugün bu yarışma öncesinde verilmemiş olsada bizler akşam yarışmasında hadi joker kodu paylaşımı beklemekteyiz.

Hadi joker kodu bugün paylaşıldığı takdirde ilk elden sizlere ulaştırılacaktır. Bu konuda sizlere sosyal medya hesaplarımızda da yaptığımız duyurularda bildirimleri açarak en hızlı şekilde haberdar da olabilirsiniz. Hadi joker kodu bugün öğleden sonra sizlerle olabilir.

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

9 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu ve cevabı bizlere yarışmada bilindiği üzere 7. soruyu doğru cevaplamamızı sağlayacaktır. Peki hadi yarışması ipucu sorusu nedir ? İşte bugün yapılan paylaşımda bizlere hadi ipucu sorusu bugün “Kendisi aslen Macar asıllı ancak Amerikan vatandaşlığına sahip ve Amerika iç savaşında asker olarak savaşmıştır. Adına birçok dalda ödüller verilen Joseph Pulitzer ‘in mesleği nedir? ” olarak soruldu. Peki 9 Ocak 12.30 hadi yarışması ipucu sorusu cevabı nedir ? İşte hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle..

HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: GAZETECİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here