9 Ocak 20.30 Zor Hadi Yarışması Bugün İpucu Sorusu ve Joker Kodu

0
235
9 Ocak 20.30 Zor Hadi Yarışması İpucu Sorusu ve Joker Kodu

Bir zor hadi yarışması ile yine beraberiz. 9 Ocak 20.30 zor hadi yarışması ipucu sorusu ve joker kodu konusunda bugün sizlere verilen bilgileri paylaşacağız. Tabiki ilk söyleyeceğimiz şey zor hadi yarışmasının ödülünün ne kadar olacağıdır.

Öncelikle bu öğlen düzenlenen 12.30 yarışmasında bizlere joker verildi mi ve ipucu sorusu neydi öğrenmek isterseniz 9 Ocak 12.30 Hadi Yarışması makalemize göz atabilirsiniz.

Birde son günlerde dikkatimi çeken diğer şey ise sunucu Müge Boz ‘un bir kaç yarışmadır ekranlarda görünmemesidir. Bu konuda henüz hadi bilgi yarışması ekibinden ya da Müge Boz resmi instagram hesabından bir açıklama duyuru yapılmamıştır. Belki de bu akşam zor hadi yarışmasını sunucu Müge Boz sunacaktır.

Zor Hadi Yarışması Ödülü Ne Kadar ?

Geçtiğimiz hafta ödül 20.000tl ve sorularda tam 19 tane sorulmuştu. Bunun nedeni ise yarışmadan bir önceki hafta hiç kazanın olmaması nedeniyle ödül devretmişti. Bilindiği üzere zor hadi yarışmasının kuralları diğer yarışmalara göre biraz değişiktir. Peki bugün düzenlenecek olan zor hadi yarışması ödülü ne kadar derseniz tabiki 10.000tl ‘dir.

Zor Hadi Yarışması Kuralları Nedir ?

Zor hadi yarışması kuralları nedir diye düşünebilirsiniz. Çünkü size yukarıda zor hadi yarışmasının diğer yarışmalardan biraz farklı olduğunu söylemiştik. Mesela normal yarışmalarda 12 soru sorulurken zor hadi yarışmasında 20 soru sorulmaktadır.

Zor hadi yarışmasının bir diğer kuralı ise sorular 4. sorudan itibaren giderek zorlaşmaktadır. Zor hadi yarışmasında bazı yarışmalarda hiç bilenin olmadığı yarışmalarda gördük. Bu durumda herkes elendiği için ödül bir sonraki haftaya devrediyor ve soru sayısıda 20 ‘den 19 ‘a düşmektedir. Bu süreç devreden her hafta soru sayısını 1 düşürmektedir. Sizinde gördüğünüz gibi zor hadi yarışması diğer yarışmalara nazaran önemli özelliklere, kurallara sahiptir.

Zor Hadi Yarışması Joker Kodu

Bilindiği üzere zor hadi yarışması joker kodu genelde verilmemektedir. Zor hadi joker kodu bugün verilmeyeceğini beklediğimiz yinede bir umut diyerek gözler paylaşıma dönmüş durumdadır. Zor hadi yarışmasının belkide zorluklarından biride sorular dışında hadi joker kodu verilmeyerek bazı yarışmacıların yarışmaya jokersiz katılmasına neden olmaktadır. Bu durumda bir soruda geç cevap verdiğinde yahut yanlış cevap verdiğinde hadi joker kodu olmayan yarışmacılar otomatik olarak elenmiş olacaktır.

Zor hadi yarışması diğer yarışmalara nazaran daha çok kişi başı ödül vermektedir. Bunun temelde iki nedeni vardır. Birincisi soruların zorlayıcı olması, ikinci neden ise hadi joker kodu bugün verilmediği için joker kodu olmayan yarışmacıların yanlış yapması durumunda direk elenmesinden kaynaklanmaktadır.

Zor Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan ve diğer yarışmalardan ayrı bir kitlesi bulunan zor hadi yarışması ipucu sorusu bugün sizlere zor hadi yarışmasında 1 soruyu doğru cevaplamanızı sağlayacaktır. Kalan 19 soru ise bilgilerinize ve şansınıza bağlı olacaktır. Kazanmak için hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu paylaşımlarını dikkatle takip etmeniz gerekmektedir.

Zor hadi yarışması ipucu sorusu bugün “Anadolu ‘da kendiliğinden dağılış gösteren; aynı zamanda yağı kozmetik ve eczacılıkta kullanılan ağaç hangisidir? Bu ağaç başka bir deyişle günlük ağacı olarakta bilinir. ” olarak soruldu. Peki zor hadi yarışması ipucu sorusu cevabı nedir derseniz. İşte zor hadi yarışması ipucu sorusu cevabı sizlerle..

ZOR HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: SIĞLA AĞACI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here