Ailece Hadi DQ Özel Yarışması Hadi Joker ve Hadi İpucu

0
987
Ailece Hadi DQ Özel Yarışması Hadi Joker ve Hadi İpucu

Haftasonunun ikinci gününde pazar günü ilk yarışma heyecanı ailece hadi DQ özel yarışması sizlerle. Bu akşam 19.30 da başlayacak yarışma öncesi hadi joke kodu ve hadi ipucu sorusu da sizlerle.

Geçtiğimiz hafta yapılan ailece hadi yarışmasında Ceyda Düvenci yoktu. O gün yapılan ailece hadi yarışmasını da yedek sunucu Müge Boz sunmuştur. Bugün yapılacak olan ve 30000tl büyük ödülün dağıtılacağı ailece hadi yarışmasını Ceyda Düvenci sunacaktır. Bugün 19.30 da başlayacak ailece hadi yarışmasında ödül çok büyük ve ödülle birlikte hadi joker kodu da verilecektir.

Bu akşamın ilk yarışması ailece hadi yarışması Turkcell DQ Dijital Zeka katkılarıya yapılmaktadır. Turkcell DQ Dijital Zeka katkılarıyla yapılan 30000tl büyük ödüllü ailece hadi yarışmasında uygulama içinden hadi joker kodu da verilecektir.

Ailece Hadi DQ Özel Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Ailece hadi DQ özel yarışması öncesinde çocuklara ve ailelerine kolaylık sağlaması için birde hadi ipucu sorusu verilmektedir. 30000TL ödüle sizleri adım adım yaklaştıracak hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu paylaşımları sizlerle oluyor. Çocukların severek izlediği, ailelerinse çocuklarıyla eğlenerek oynadığı ailece hadi yarışması öncesinde hadi ipucu sorusu belli oluyor. Günün ilk yarışması için hadi ipucu sorusu “Dijital; verileri bir ekran üzerinde elektronik olarak gösteren demek. Siz de biliyorsunuz ki teknolojik gelişmelerin etkisiyle dijital iletişimin önemi de her geçen gün artmaktadır. Peki siz arkadaşlarınızla veya ailenizle iletişim kurmak için ne kullanıyorsunuz? ” olarak soruldu. Bugün sizlere ailece hadi yarışmasında 7. soruyu rahat geçmenizi sağlayacak hadi ipucu sorusu doğru cevabı da sozdeblog.com farkıyla sizlerle buluşuyor. İşte bugünün ilk yarışması için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

AİLECE HADİ DQ ÖZEL YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: MOBİL SOHBET UYGULAMASI

Ailece Hadi DQ Özel Yarışması Hadi Joker Kodu

Ailece hadi yarışması bugün DQ World katkılarıyla gerçekleşiyor. 30000tl ödülün dağıtılacağı bu yarışma öncesinde 30000 kişilik hadi joker kodu da DQ World uygulamasından geliyor. Açıkçası uygulama ara yüzü biraz kötü ve joker kodunu nasıl verecekleri merak konusu olmuş durumdadır. Biz sozdeblog.com olarak sizler için uygulamayı indirdik ve kurcaladık, sizlere en hızlı ve en doğru biçimde haid joker kodunu aktarmak içinde elimizden geleni yapmaktayız.

AİLECE HADİ DQ ÖZEL YARIŞMASI HADİ JOKER KODU: DİJİTALÇOCUK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here