10000TL Ödülle 19.00 ‘da Ailece Hadi İpucu Sorusu

0
141
10000TL Ödülle 19.00 'da Ailece Hadi İpucu Sorusu

Bugün 19.00 ‘da ikincisi düzenlenecek olan 10000tl ödüllü ailece hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından sizlerle olacak ve sakın kaçırmayın.

Hadi bilgi yarışması ailesinin yeni üyesi olan ailece hadi yarışması geçtiğimiz pazar günü yeni hadi yarışması sunucusu Ceyda Düvenci ‘nin sunumuyla gerçekleşmiştir. Yapıldığı gün büyük ilgi gören ailece hadi yarışması ve Ceyda Düvenci ‘nin sunumu büyük beğeniler toplamıştır. Bugün de ailece hadi yarışmasının ikincisi yapılacaktır. Her hafta pazar günleri 18.00 ‘da, çarşamba günleri ise 19.00 ‘da anne-babalar çocuklarıyla birlikte ailece hadi yarışmasında Ceyda Düvenci ‘nin sunumuyla eğlenceyle buluşuyor. Peki ilk ailece hadi yarışmasında neler yaşandı. Yarışma öncesi ne bilgiler verilmişti? Tüm bu sorular için İlk Ailece Hadi Yarışması yazımıza göz atabilirsiniz.

Ailece Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Ailece hadi yarışması ipucu sorusu ve doğru cevabı sayesinde 10000tl ödüle bir adım yaklaşabileceksiniz. Ailece hadi yarışmasında sorular diğer yarışmalara nazaran daha kolay olmaktadır. Hadi bilgi yarışmasının belkide en eğlenceli yarışması olarak tarihe geçecektir. Final sorusuna rahatlıkla ulaşılabilecek olan bu yarışmada hadi ipucu sorusu ve doğru cevabı sayesinde de bir soruyu çok çok rahat geçmiş olacaksınız.

İşte bugünün hadi ipucu sorusu “Pandaların olmazsa olmazları nelerdir? ” olarak soruldu. Ailece hadi yarışması için verilen hadi ipucu sorusunun doğru cevabı işte şimdi sizlerle.. Hadi ipucu sorusunun doğru cevabını hemen not et ve yarışmada çok işine yarayacaktır..

AİLECE HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: BAMBU

Ailece Hadi Yarışması Joker Kodu

Ailece hadi yarışması joker kodu paylaşımı konusuna gelmek gerekirse bu yarışma öncesinde hadi joker kodu verilmesi beklenmemektedir. Ancak bir sonraki 20.30 hadi yarışmasında hadi joker kodun yine en hızlı ve en doğru biçimde sozdeblog.com tarafından gelmektedir.

Ailece hadi yarışması öncesinde tüm hadiciler alabilsin diye hadi joker kodu paylaşıyoruz sakın kaçırmayın. Bu akşamki yarışmada kullanabileceğiniz hadi joker kodu Bip Messenger uygulaması tarafından verilmektedir. Hemen Bip Messenger uygulamasını indir ve hadi kanalına girerek hadi joker hakkını kap. Sende her zaman en doğru bilgilere ulaşmak için bizleri takip edebilirsin.

HADİ JOKER KODU: KİŞİYE ÖZELDİR BİP UYGULAMASINDAN ALABİLİRSİNİZ…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here