30000TL Ödüllü Ailece Hadi Yarışması 18.00 ‘Da Sizlerle

0
164
30000TL Ödüllü Ailece Hadi Yarışması 18.00 'Da Sizlerle

Hadi tarihinde ilk defa düzenlenecek olan 30000tl ödüllü ailece hadi yarışması 18.00 ‘da canlı olarak sizlerle. Hadi ailesine yeni katılacak olan ailece hadi yarışması konseptiyle, hadi sunucuları arasında bir yenisi daha eklenmiş oluyor.

Evet sevgili hadi bilgi yarışması severler, bugün ilki düzenlenecek olan ailece hadi yarışması sunucusu geçen günlerde de bilgisini verdiğimiz gibi Ceyda Düvenci oldu. Hatırlanacağı üzere kısa bir süre öncede hadi yarışması sunucuları arasına Özge Ulusoy katılmıştı. Gün geçtikçe hadi ekibi büyümeye ve sürpriz isimleri kadrosuna katmaya başlıyor.

Hadi ekibi böyle büyüyor ancak üzerindeki şüpheleri hala üzerinden kaldıramayan bir sözde bilgi yarışması olarakta devam etmektedir. Geçtiğimiz günlerde birkaç soruda şahibeli soru-cevapların olduğu gündeme gelmiş ve bu konuda hadi ekibinin resmi instagram hesabı üzerinden somut açıklamalar beklendiği üzere gelmemiştir.

Bugün saatler 18.00 ‘ı gösterdiğinde evlerinize konuk olacak olan Ceyda Düvenci ‘nin sunumlarıyla ailece hadi yarışması anne babaların çocuklarıyla beraber oynayabileceği bir yarışma konsepti olarak gelmektedir. Büyük küçük demeden herkesin bilgisini sınayacağı Ceyda Düvenci sunumuyla yapılacak olan 10 Şubat Pazar 18.00 Ailece Hadi Yarışması ödülü tam 30000tl ‘dir.

Ailece Hadi Yarışması İpucu Sorusu

İlki düzenlenecek olan 18.00 ‘da başlayacak ailece hadi yarışması ipucu sorusu yine yarışmaya saatler kala sizlerle olacaktır. Her yarışma öncesinde önemli bir yere sahip olan hadi ipucu sorusu bugünde hadi yarışması öncesinde verilecektir.

Hadi ipucu sorusu sayesinde bilindiği üzere artık yarışmaların 7. soruları çantada keklik misali çok kolay geçilmektedir. Hadi ipucu sorusu bugün anne-babalar ve çocuklar için geliyor. Hadi ipucu sorusu “Eskimoların kar kalıplarından yaptıkları eve ne ad verilir biliyor musun ?” olarak soruldu. İlk defa düzenlenen 30000tl ödüllü hadi  yarışması ipucu sorusu doğru cevabı da yine sozdeblog.com tarafından sizler için geliyor.

AİLECE HADİ YARIŞMASI İPUCU CEVABI: İGLO

Ailece Hadi Yarışması Joker Kodu

Sozdeblog.com olarak her yarışma öncesinde olduğu gibi bugün yapılacak olan hadi yarışması öncesinde de sizler için araştırmalarımızı yapmaktayız. 30000tl ödülün dağıtılacağı bu yarışma öncesinde akıllara gelen soru ilk Hadi Magazin Yarışması düzenlendiğinde de hadi joker kodu paylaşımı yapıldığıdır. Bizler ilki düzenlenecek olan ailece hadi yarışması joker kodu paylaşımının da bu yarışma öncesinde verilebileceğidir.

Her zaman sizler için en doğru bilgileri araştırıp sunan sozdeblog.com ailesi olarak bugün sizler içinde hadi joker kodu paylaşımını araştırmaktayız. Sizlere ara sıra tahmini hadi joker kodu paylaşım saatleride vermekteyiz. Bugünkü 30000tl ödüllü yarışma heyecanı öncesinde hadi joker kodu paylaşımı olduğu takdirde ilk olarak siz değerli okuyucularımız haberdar olacaksınız. Bunun içinde lütfen site bildirimlerimizi açarak yazılarımızı takip etmeyi unutmayın. Ancak maalesef beklediğimiz gibi olmadı ve ailece hadi yarışması öncesi hadi joker kodu paylaşmayı tercih etmediler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here