Büyük Ödüllü Hadi Film Gecesi İpucu Joker Kodu Nedir ?

26
627
29 Aralık Hadi Film Gecesi

Büyük ödüllü Hadi Film Gecesi 29 Aralık 20.30 yarışması sponsoru TvPlus olacak ve 30.000tl ödül dağıtacaktır. Tüm Hadi hayranlarının ödülün yanında beklediği bir diğer şey ise hadi joker kodudur. Bugün ilk 15.000 kişilik sonra bir 15.000 kişilik daha joker verilerek toplamda 30.000 adet hadi joker kodu dağıtılmasını bekliyoruz. 29 Aralık 20.30 Yarışması TvPlus tarafından hadi ipucu sorusuda paylaşılacaktır.

Hadi Film Gecesi öncesinde hadi ipucu ve hadi joker kodu nedir diye merak edenler için bugün akşam 20.30 da düzenlenecek büyük ödüllü hadi Film Gecesi TvPlus özel yarışması öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi Film Gecesi TvPlus özel yarışması ipucu sorusu olarak “Kış Masalı, Kutup Ekspresi, Neşeli Ayaklar 2 filmlerinin kış mevsiminin en karlı günlerinde geçtiğini biliyor muydun ? Bu ortak özelliği unutma, bu akşam yarışmada karşına çıkabilir. ” oldu. 29 Aralık günü düzenlenecek olan akşam 20.30 Hadi Film Gecesi TvPlus özel yarışmasında ipucu sorusu nedir diyenler için işte cevabı…

Hadi bilgi yarışması ipucu sorusu bugün akşam 20.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel film gecesi 30.000 tl ödüllü Hadi oyunu ipucu sorusu, “Kış Masalı, Kutup Ekspresi, Neşeli Ayaklar 2 filmlerinin kış mevsiminin en karlı günlerinde geçtiğini biliyor muydun ? Bu ortak özelliği unutma, bu akşam yarışmada karşına çıkabilir. ” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirerek hadi oyunu oyna. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır. Film, dizi, belgesel gibi online Tv sektörünün önde gelen isimlerinden olan TvPlus katkılarıyla 20.30 hadi oyununda ödül 30.000 tl ‘dir.

Hadi Yılbaşı Süprizleri Nedir ?

Hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımlarının yapıldığı hadi bilgi yarışması instagram hesabı artık aktif olduğundan dolayı yılbaşı özel hadi yarışması için takipçiler yılbaşı süprizlerini beklemeye başladı.

Hadi Yılbaşı süprizi belli oldu.. Ödül tam 201.900 tl ve Turkcell ‘in katkılarıyla gerçekleşecek 31 Aralık 2018 Yılbaşı Özel Hadi yarışmasında artık geri sayım başladı ve son 2 gün kaldı. Yılın büyük ödüllü hadi yarışmasına artık çok az bir zaman kalmışken öncesinde yapılacak yarışmalarda şansınızı arttırmak için hadi ipucu ve hadi joker kodu paylaşımlarımızı sakın kaçırmayınız.

 

Hadi Film Gecesi TvPlus Özel Yarışması Joker Kodu Nedir ?

Cumartesi akşam 20.30 da düzenlecek olan yarışmada hadi film gecesi tvplus özel yarışması joker kodu nedir diye düşünebilirsiniz. Evet ödül tam 30.000tl ve bu akşama özelde Hadi Film Gecesi TvPlus özel yarışması joker kodu da tam 30.000 adet olarak verilmesi beklenmektedir. Joker kodları tükenmeden alabilir ve hemen hadi uygulamasındaki joker kazan bölümüne girip tanımlayabilirsiniz. Sizde Hadi Film Gecesi TvPlus özel yarışması için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

 

JOKER KODU: F0TV2912HA18

 

Hadi İpucu Sorusu – 29 Aralık 20.30 Hadi Film Gecesi TVPLUS Özel Yarışması

Hadi yarışmasında hafta sonu olduğu gibi bugünde 20.30 yarışması olacaktır. İsminden de anlaşıılacağız üzere bugünkü tam 12 soruda TvPlus Film Gecesi olduğundan filmlerden, film karakterlerinden, ödüllerden, yönetmenlerden, oyunculardan vs gelecektir. Tabiki sozdeblog.com ailesi olarak siz değerli okuyucularımız için araştırdık ve bulduk. Hadi Film Gecesi TvPlus özel yarışmasında yoğun katılımının olmasınıda beklemekteyiz.

 

İPUCU CEVABI: EN KARLI GÜNLER

26 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here