Çarşamba Günü Ailece Hadi Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
280
Çarşamba Günü Ailece Hadi Yarışması Hadi İpucu Sorusu

13 Mart çarşamba günü ailece hadi yarışması Ceyda Düvenci ile karşınızda olacak. 19.30 da başlayacak olan ailece hadi yarışması sizleri bekliyor.

Çarşamba günü ilk hadi heyecanı öğle hadi yarışması ile başladı. Çarşamba günü öğle hadisi Merve Toy ‘un sunumu ve 10000tl ödülle gerçekleşmiştir. Şimdi ise gözler Ceyda Düvenci sunumu ve 10000tl ödülle ailece hadi yarışmasına çevrilmiş durumdadır.

Günün ikinci 10000tl ödüllü çarşamba günü ailece hadi yarışması 19.30 da başlıyor. Ailece hadi yarışması konsept olarak çocukların aileleriyle birlikte vakit geçirip yarışması için ortaya çıkmıştır. Ailece hadi yarışması, haftada sadece iki gün 15-20 dakikalık bir zamanı ailelerin çocuklarıyla beraber aktivite yapmasını amaçlayan bir hadi bilgi yarışması konseptidir.

Çarşamba Günü Ailece Hadi Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışması öncesinde siz değerli hadiciler ve çocuklar için birde hadi ipucu sorusu geliyor. Hadi ipucu sorusu doğru cevabı da sozdeblog.com farkıyla sizlere ulaşıyor. Yarışmada 10000tl ödüle ulaşmak için size bir avantaj sağlayacak olan hadi ipucu sorusu da belli oldu. Yarışmada 7. soruda karşınıza çıkacak olan hadi ipucu sorusu hadi resmi instagram hesabı üzerinden verildi. Günün ikinci yarışması için sizlere verilen hadi ipucu sorusu “Ülkemizde kutlanan özel günlere ne kadar hakimsiniz sevgili hadiciler? Önümüzdeki günlerde insanlara temel hakların neler olduğu ve gerektiği zaman bu haklarını korumak için neler yapabilecekleri, nerelere başvurabilecekleri hakkında bilgiler verilecek. Ülkemizde 15 Mart tarihinde başlayacak bu özel haftaya ne deniyordu biliyor musunuz?” olarak soruldu. İşte günün ikinci hadi yarışması ailece hadi yarışması öncesinde sizlere verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

ÇARŞAMBA GÜNÜ AİLECE HADİ YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: TÜKETİCİYİ KORUMA HAFTASI

Ailece hadi yarışmasında hadi joker kodu konuları da merak edilmektedir. Ailece hadi yarışmalarında, yarışmadan önce bir hadi joker kodu paylaşımı yapılmamaktadır. Ancak yarışma esnasında 6. soruyu doğru cevaplayıp 7. soruya geçme başarısı gösteren hadicilere o anda joker hakkı tanımlanabiliyor. Bunu daha önce hadi magazin yarışmalarında da görüyorduk. Sizlerde bu avantajı yakalamak için tüyoları sakın kaçırmayın. Şimdiden tüm hadicilere yarışmada başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here