Çarşamba Günü Hadi100 Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
15
Çarşamba Günü Hadi100 Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Çarşamba günü hadi100 yarışması 20.30 da başlıyor. Kişi başı ödülün en fazla verildiği yarışmalardan biri olan hadi100 yarışması kaçmaz.

Hadiciler bugün 12.30 da Merve Toy ‘un sunumuyla öğle hadisi heyecanı yaşarken, 19.30 da Ceyda Düvenci sunumuyla ailece hadi yarışması heyecanı yaşıyor. Şimdi de günün son yarışma heyecanı hadi100 yarışmasında olacak. 20.30 da başlayacak olan hadi100 yarışması ödülü tam 10000tl ‘dir. Toplamda 30000tl ödülün dağıtıldığı çarşamba günü hadi heyecanı bu yarışma ile son buluyor.

Hadi100 yarışması iddialı hadicilerin oynadığı bir yarışmadır. 100 ya da daha az kişi kalana kadar soruların sorulmaya devam ettiği, birbirinden zor soruların yer aldığı hadi100 yarışmasını sakın kaçırmayın. Sizde kendinize, bilginize ve şansınıza güveniyorsanız hadi100 yarışması tam sizlik. Bu yarışma diğer hadi yarışmalarına göre en fazla kişi başı ödülün verildiği yarışmalardandır. En az 100tl kazanç garantidir.

Bu hadi yarışması öncesinde de sizler için pazartesi günü yayına verilmiş 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarına göz atmayı unutmayın. Bir hafta boyunca yapılacak hadi yarışmalarında karşınıza çıkma ihtimali olan 10 adet sorunun yer aldığı video yayındadır. Hadi YouTube kanalı üzerinden sizler için her pazartesi bir haftalık 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevapları paylaşılmaktadır.

Hadi100 yarışması öncesinde bir sponsor bulunmadığı için hadi joker kodu paylaşımı olmamıştır. Her hafta bir sponsor katkılarıyla yapıldığından hadi joker kodu paylaşımı yapılıyordu. Ancak bu hafta hadi100 yarışmasında maalesef hadi joker kodu bulunmamaktadır.

Çarşamba Günü Hadi100 Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Günün son heyecanı hadi100 yarışması ile yaşanıyor. Bu yarışma öncesinde şanslı olan 100 ya da daha az yarışmacının iyi bir ödül kazanmasına yardımcı olmak için hadi ipucu sorusu verilmektedir. Hadi ipucu sorusu sizlere bu özel yarışmada kolaylık sağlayacaktır. Günün son yarışma heyecanın da hadi ipucu sorusu “2. Dünya Savaşı sırasında kullanılan bir iletişim aracından geliyor sevgili hadiciler. Savaşın kaderini belirlemekte çok önemli bir rolü olan, gizli mesajların şifrelenmesi ve tekrar çözülmesi amacı ile kullanılan şifre makinesi Enigma ‘yı duydunuz mu? Peki bu makineyi 2. Dünya Savaşında kimler kullanmıştı?” olarak soruldu. İşte hadi100 yarışması hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

ÇARŞAMBA GÜNÜ HADİ100 YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: NAZİ ALMANYASI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here