Çarşamba Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

0
263
Çarşamba Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

13 Mart çarşamba günü öğle hadisi günün ilk yarışma heyecanı olarak geliyor. Çarşamba günü öğle hadisi 12.30 da başlıyor.

Her gün olduğu gibi haftanın ortasına gelindiği bugün de 3 yarışma heyecanı yaşanacaktır. Bunlardan ilki de 12.30 da başlayacak öğle hadisidir. Ancak dün akşam büyük ödülün verildiği Fizy katkılarıyla yapılan hadi müzik gecesi vardı. Dün tek o yarışmada hadi joker kodu paylaşımı yapılmıştı. Bugün yapılacak yarışmalarda ise hadi joker kodu paylaşılması beklenmemektedir.

Her hafta siz değerli hadiciler için hadi YouTube kanalı üzerinden de 10 adet hadi ipucu sorusu verilmektedir. Dün ve pazartesi yapılan yarışmalarda da bu 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarından birkaçı çıkmış durumdadır. O yüzden bu hafta yapılacak her yarışma öncesinde birkaç dakikanızı ayırıp bu sorulara göz atmanızı tavsiye ederiz. Hadi YouTube kanalı üzerinden her pazartesi bu videolar sizler için paylaşılmaktadır. Önceden hadi YouTube kanalı üzerinden haftada bir hadi joker kodu paylaşımı yapılırdı. Kişi sınırının bulunmadığı, o gün gece yarısına kadar her hadicinin alabildiği hadi joker kodu paylaşımı yapılırdı. Ancak şimdilerde bu yapılmıyor ve onun yerine artık 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevapları veriliyor. Her geçen zaman yeni bir şeyler denemeye çalışan hadi ekibi şimdilerde de bu 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarını deniyor.

Bugünün ilk yarışması çarşamba günü öğle hadisi ödülü tam 10000tl ‘dir. Final sorusuna kadar ulaşma başarısı gösterip, final sorusuna doğru cevap veren hadiciler 10000tl ödülü aralarında bölüşeceklerdir. Herkesin büyük uğraş sarf ettiği 12 soruyu cevaplamaya çalıştığı hadi yarışmasının ilki 12.30 da sakın kaçırmayın.

Çarşamba Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Çarşamba günü öğle hadisi öncesinde sizlere bir de hadi resmi instagram hesabı üzerinden hadi ipucu sorusu veriliyor. Bu hadi ipucu sorusu hadi YouTube kanalı üzerinden verilenlerden farklıdır. Çünkü her yarışma öncesi hadi resmi instagram hesabı üzerinden verilen hadi ipucu sorusu yarışmanın 7. sorusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugünün hadi ipucu sorusu “Dilimize Fransızcadan geçmiş, mono(tek) ve occulaire(mercek) kelimelerinin birleştirilip kısaltılmasıyla elde edilmiş bir kelimeden geliyor sevgili hadiciler! Tek gözde, kaşın hemen altına sıkıştırılarak kullanılan gözlük camının ismini kimler biliyor? ” olarak soruldu. İşte günün ilk hadisinin hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

ÇARŞAMBA GÜNÜ ÖĞLE HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: MONOKL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here