Çarşamba Hadi Ailece Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
69
Çarşamba Hadi Ailece Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışma heyecanı Çarşamba hadi ailece yarışması Ceyda Düvenci ‘nin sunumuyla her zamanki saatinde sizlerle olacak. Çarşamba hadi ailece yarışması ödülü ne kadar?

Günün ilk yarışma heyecanı hadi öğle yarışmasında 10000tl ödül dağıtıldı ve 8. Soruyu doğru cevaplayıp 9. Soruya geçme başarası gösteren her hadiciye hadi joker hakkı otomatik olarak tanımlandı. Hadi öğle yarışmasının ardından şimdi gözler önce ailece hadi yarışması ve ardından da hadi100 yarışmasına çevrilmiş durumdadır.

Ceyda Düvenci ‘nin sunumuyla yapılacak olan ailece hadi yarışması geçen hafta Ceyda Düvenci olmadığı için Müge Boz tarafından sunulmuştur. Ama edindiğimiz bilgilere göre bu akşamki ailece hadi yarışması çocukların sevgilisi ve eğlenceli sunumuyla Ceyda Düvenci tarafından gerçekleştirilecek.

Bugünün ikinci yarışma heyecanı ailece hadi yarışması ödülü de belli oldu. Çocukların aileleriyle birlikte katıldığı bu güzel yarışmada ödül tam 20000tl ‘dir. Haydi çocuklar ekran başına.. Sorular bakımından daha çok çocuklara hitap eden ailece hadi yarışması çocuklarla aileleri bir araya getiren bir yarışma türüdür. Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle akıllı telefonlara, tabletlere, bilgisayarlara insanların daha çok vakit ayırması aile bağlarını zedeler hale gelmiştir. Bu yüzden ailece hadi yarışmasıyla en azından 15-20 dakikada olsa aileler çocuklarıyla ve hatta birbirleriyle vakit geçirir hale geldi.

Bu hafta çıkması muhtemel 10 adet hadi ipucu sorusuna hala bakmadınız mı? O zaman sizler için verilmiş 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarına bakmak için tıklayınız.

Çarşamba Hadi Ailece Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Günün ikinci yarışmasında çocuklara ve ailelere kolaylık sağlaması için birde hadi ipucu sorusu verilmektedir. Hadi ipucu sorusu doğru cevabı ise her zamanki sozdeblog.com farkıyla sizlerle buluşmaktadır. Hadi ipucu sorusu “İstanbul şehrinin sembollerinden biri haline gelen Galata Kulesi ‘ni görmeyen var mı? Peki bu muazzam bir tarihi dokuya sahip kültürel miras hakkında ne biliyorsunuz? Evliya Çelebi ‘nin Seyahatnamesi ‘nde geçen ve 17. yüzyılda gerçekleştiği düşünülen rivayetten haberiniz var mı? “ olarak soruldu. Günün ikinci yarışma heyecanı için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

ÇARŞAMBA HADİ AİLECE YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: HEZARFEN AHMET ÇELEBİ

Çarşamba Hadi Ailece Yarışması Hadi Joker Hakkı

Çarşamba günlerinin en eğlenceli aktivitelerinden biri olan hadi ailece yarışması 19.30 da başlıyor. Bilindiği üzere hadi ailece yarışmasında ilk başlandığı gün dışında başka hadi joker kodu paylaşımı yapılmamıştır. Ancak ailece hadi yarışmasında da aslında bazı zamanlarda 6. Soruya ulaşan hadicilere hadi joker hakkı tanımlandığı günler olmaktadır. Geçen hafta Müge Boz ‘un sunumunu yaptığı ailece hadi yarışmasında 6. Sorudan sonra hadicilere hadi joker hakkı tanımlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here