Cuma Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

0
242
Cuma Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Haftanın son gününde ilk heyecan cuma günü öğle hadisi ile yaşanacak. Öğlen 12.30 da başlayacak olan yarışmada siz değerli hadicilere 10000tl ödül verilecektir.

Dün toplamda 70000tl ödülün dağıtıldığı dört yarışma heyecanı yaşanmıştır. En dikkat çekeni ise 20.30 da yapılan hadi100 yarışması olmuştur. Hadi100 yarışması büyük bir ödülle dün akşam hadicilerin karşısına geldi. Tam 30000tl ödülün dağıtıldığı gecede kişi başı ödül bir hayli yüksekti. Azar katkılarıyla yapılan hadi100 yarışmasının büyük ödülünde zaten kişi başı en az 300tl düşmesi bekleniyordu. Hadi yarışmaları arasında en büyük ödülün verildiği yarışma türü olan hadi100 izleyenleri telefonların başına kitliyor. Hadicilerin merakla beklediği ve müdavimi olduğu bir yarışma haline geldi. Bu gidişle bu konsepti daha çok göreceğiz gibi geliyor.

Bugünde toplamda üç yarışma heyecanı yaşanacak ve bunlardan ilki 12.30 da gerçekleşecektir. Cuma günü öğle hadisi ve diğer yarışmalar öncesinde de Hadi YouTube kanalından her pazartesi sizler için verilen 10 adet hadi ipucu sorusu ve doğru cevaplarına göz atmayı unutmayın. Geçen gün öncelikle yarışma için verilen ipucu, ardından yarışma başlarken verilen ekstra ipucu ve ardından da hadi YouTube kanalından verilen ipucu sorularından biri sorulmuştur. 3 tane ipucu sorusuyla hadiciler finale kalmayı büyük ölçüde garantilemişti. Sizlerde bu tür avantajları yakalayabilmek için sizlere verdiğimiz bilgileri kontrol ediniz.

Cuma Günü Öğle Hadisi Hadi İpucu Sorusu

Haftanın son çalışma gününde sizleri stresten uzaklaştıracak olan, günün ilk hadisi başlıyor. Günün ilk hadisi öncesinde de yarışmada size yardımcı olması için hadi ipucu sorusu veriliyor ve bugünün ilk hadisi için verilecek hadi ipucu sorusu belli oldu. Cuma günü öğle hadisi için verilen hadi ipucu sorusu “Ulubat Gölü ‘nün kenarında yer alan şirin bir köy hakkında sevgili hadiciler. Burası Türkiye ‘de leylek gözlemi yapılan ilk ve tek köy olduğu için 2011 yılında Avrupa Tabiat Mirası Vakfı tarafından Avrupa Leylek Köyü seçilmiş. Bu köyün hangi ilimize bağlı olduğuna dair bir bilginiz var mı?” olarak soruldu. İşte günün ilk hadisi için verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

ÖĞLE HADİSİ HADİ İPUCU CEVABI: BURSA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here