Cumartesi Günü Hadi1000 Yarışması Hadi İpucu Sorusu

0
241
Cumartesi Günü Hadi1000 Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Cumartesi günü hadi1000 yarışması ile hadi yarışma heyecanı devam ediyor. Bu akşam 22.00 da yapılacak olan hadi1000 yarışmasında siz değerli hadiciler için tam 10000tl ödül dağıtılacaktır.

Günün ilk yarışma heyecanı ise 20000tl ödülün verileceği Yüzüklerin Efendisi gecesi ile yaşanıyor. Cumartesi akşam 20.30 da hep hadi film gecesi yarışması yer almaktadır. Bu akşam yapılan hadi film gecesi konsepti ise Yüzüklerin Efendisi gecesi olarak belirlenmiştir. Geçtiğimiz günlerde hadi resmi instagram hesabının paylaşımlarının altına bu konuyla ilgili yorumlar geliyordu ve bu akşamda bu yarışma yapılmış oldu.

Her yarışmadan önce verdiğimiz bir tavsiye hadi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan 10 adet hadi ipucu soruları ve doğru cevaplarına göz atmanızdır. Çünkü bir hafta boyunca yapılacak yarışmalarda karşınıza gelme ihtimali olan 10 adet hadi ipucu soruları ve doğru cevapları hadi YouTube kanalında siz değerli hadicileri bekliyor.

Bugün öğlen saatlerinde uzun bir aradan sonra siz değerli hadiciler için hadi YouTube kanalı üzerinden hadi joker kodu paylaşımı yapılmıştır. Normalde film geceleri sponsoru Tv Plus iken bu akşam sponsor olmamıştır. Bu yüzden de öğlen saatlerinde hadi ekibi hadicilere bu gece 00.00 a kadar geçerli hadi joker kodu paylaşmışlardır. Eğer hala hadi joker kodunu almadıysanız hemen aşağıda verdiğimiz kodu alınız.

HADİ JOKER KODU: IPHONEXRHADİ10DA

Cumartesi Günü Hadi1000 Yarışması Hadi İpucu Sorusu

Günün son yarışması olan cumartesi günü hadi1000 yarışması öncesinde de sizlere hadi ipucu sorusu verilmektedir. Sizleri son 1000 kişi arasına kalarak 10000tl ödülü kazanmanız yolunda avantaj sağlayacak olan hadi1000 yarışması hadi ipucu sorusu belli oldu. Günün son yarışması için verilen hadi ipucu sorusu “Fransa ‘da geliştirilen bir sanat akımıyla ilgili. 1898-1908 yılları arasında Henri Matisse tarafından geliştirilen, görselliğin ön planda tutulduğu bu akımda sanatçılar duygularını parlak, vurgulu ve güçlü renklerle ifade etmeyi tercih etmişlerdir. Size de bu akımın ne olduğunu soruyoruz sevgili hadiciler?” olarak soruldu. İşte günün son yarışmasında sizleri ödüle yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

CUMARTESİ GÜNÜ HADİ1000 YARIŞMASI HADİ İPUCU CEVABI: FOVİZM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here