24 Ocak 20.30 Fizy Hadi Müzik Gecesi Fizy Joker Kodu

1
244
24 Ocak 20.30 Fizy Hadi Müzik Gecesi Fizy Joker Kodu

Bir fizy hadi müzik gecesiyle daha birlikteyiz. Hatırlanacağı üzere Salı akşamları müzik gecesi yarışmasının günüydü. O gün yaşanan bazı durumlardan ötürü fizy hadi müzik gecesi ve fizy joker kodu bugün yeniden yapılacaktır.

Geçtiğimiz salı akşamı 20.30 ‘da 30.000tl ödülle düzenlenen fizy müzik gecesinde daha yarışmanın 2. sorusuna yeni geçilmişken yarışma 21.00 ‘ a ertelenmişti. Bu ertelenmeyi telafi etmek adına ödül 50.000tl ‘ye yükseltilmiş ve joker haklarının kullanan yarışmacılarada joker kodlarının iade edileceği söylenmişti. Bunun üzerine tepkiler çığ gibi büyümeye başlamıştı. Hadi 21.00 ‘da fizy müzik gecesi başladı ve bu seferde 11. sorudan sonra tam final sorusu gelecek iken yarışma teknik nedenlerden dolayı iptal edilmiştir denildi.

Tüm bu yaşannların arından ertesi gün herkese 3 joker hakkı tanımlandığı ve iptal edilen fizy hadi müzik gecesi yarışmasının ileri bir tarihte tekrarlanacağı söylenmişti. İşte o gün bugün oldu. Bu akşam saatler 20.30 ‘u gösterdiğin Hadi uygulamasında Fizy hadi müzik gecesi sizlerle olacaktır.

Fizy Hadi Müzik Gecesi Ödülü

Bu akşam 20.30 ‘da gerçekleştirilmesi planan fizy hadi müzik gecesi ödülü Fizy katkılarıyla tam 50.000tl ‘dir. Salı akşamı yapılan 21.00 ertelenmiş fizy hadi müzik gecesi ödülü de 50.000tl olmuştu. O gün sunucu Merve Toy ‘un ifadesiyle yarışmanın ilerleyen bir tarihte tekrarlanacağını söylemişti.

Bu akşam bir aksilik olmazda yarışmanın final sorusu tamamlanıp ödül dağıtılırsa, 50.000tl final sorusuna doğru cevap veren hadi müzik gecesi severler arasında eşit miktarda paylaştırılacaktır.

Fizy Hadi Müzik Gecesi Fizy Joker Kodu

Geçen gün iki teknik sorun yaşanan fizy hadi müzik gecesi öncesinde yine joker kodu paylaşımı beklenmektedir. Fizy hadi müzik gecesi fizy joker kodu sayfamız aracılığıyla en hızlı biçimde sizlerle olacaktır. Sozdeblog.com ailesi olarak sizlere her zaman en hızlı ve en doğru bilgiyi araştırıp aktarmak için uğraşıyoruz.

Bu akşamın müzik ziyafetine ve sorularına doyulmayacağı fizy müzik gecesi fizy joker kodu hemen alt kısımda yerini alacaktır. Bu akşamın büyük ödüllü yarışmasını sakın kaçırmayın.

FİZY MÜZİK GECESİ JOKER KODU: YK7E8L5CH

Fizy Hadi Müzik Gecesi İpucu Sorusu

Yarışmada bizleri bir adım finale taşıyacak olan ve hadi yarışmalarının vazgeçilmezi hadi ipucu sorusu sizler için sayfamızda olacaktır. Hangi listenin kaçıncı parçasının hangi şarkıcı olduğunu araştırmakla uğraşmayın. Sozdeblog.com ailesi olarak bizler tüm konuları sizler için en iyi şekilde araştırmaktayız.

Bugün akşam 20.30 fizy hadi müzik gecesi ipucu sorusu “10 Yıllık Değişim listesinin 9. sıradaki şarkısını söyleyen şarkıcıyı not etmeyi unutma. ” olarak verildi. Peki fizy müzik gecesi ipucu sorusunun cevabı nedir? İşte yanıtı siz değerli okuyucularımızla..

FİZY MÜZİK GECESİ İPUCU CEVABI: SIFIR TOLERANS – HADİSE

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here