5 Şubat 20.30 Fizy Hadi Müzik Gecesi Joker İpucu

0
149

Günün son yarışması Fizy katkılarıyla 20.30 ‘da hadi müzik gecesi joker ipucu paylaşımlarının ardından başlayacaktır.

Her salı akşamı 20.30 ‘da düzenlenen ve müzik severlerin zevkle katıldığı, ancak hadi yarışması tarihinde en çok teknik arıza verip iptal edilen yarışma özelliğinide elinde bulunduran hadi müzik gecesi sizlerle olacaktır. Hadi müzik gecesi öncesinde her zaman olduğu gibi bugünde hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle olacak. Hadi müzik gecesinde finale adım adım yaklaşmak istiyorsanız yazılarımızı ve paylaşımlarımızı takip etmeyi unutmayın.

Hadi müzik gecesi öncesinde 12.30 ‘da Müge Boz sunumuyla Hadi Öğlen Yarışması gerçekleşmiştir. Bu yarışma öncesinde bazı hadi sürprizlerinden bahsedilmişti. Bu sürprizlerden biri 4-10 Şubat Hadi İpucu Soruları yazımızda verdiğimiz 10 adet soruydu.

Hadi Müzik Gecesi Ödülü

Hadi müzik gecesi ödülü Fizy katkılarıyla 30.000tl olarak açıklandı. Hadi müzik gecesi ödülü her zaman olduğu gibi bugünde yüksek sayıda müdavimlerinin olduğu ve her zaman olduğu gibi sadece final sorusuna doğru cevap verenler aralarında eşit miktarda bölüşülecektir.

Hadi müzik gecesi ödülüne her hafta olduğu gibi bu akşamda Fizy sponsorluk etmektedir. Bugün hadi müzik gecesi ödülü dışında da hadi müzik gecesi joker kodu paylaşımı da Fizy katkılarıyla gerçekleşecektir.

Hadi Müzik Gecesi İpucu Sorusu

Hadi müzik gecesi ipucu sorusu her zaman bir listenin ya da albümün bilmem kaçıncı şarkısını seslendiren sanatçı olarak karşımıza gelmektedir. Hadi müzik gecesi ipucu sorusu ve doğru cevabına bu kadar zahmete girmeden sizler için en hızlı ve en doğru şekilde araştıran sozdeblog.com sitesi paylaşımlarından rahatça ulaşabileceksiniz. Bizler en doğru ve en hızlı şekilde sizlere sunmak için araştırmaktayız.

Bu akşam 20.30 ‘daki hadi müzik gecesinde ödüle bir adım yaklaştıracak olan hadi ipucu sorusu “Popüler Dizi Müzikleri listesinin 3. Şarkısında saklı.  ” olarak bilgi verildi. İşte hadi müzik gecesinde size avantaj sağlayacak olan hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle…

HADİ MÜZİK GECESİ İPUCU CEVABI: HEYECANI YOK – GAZAPİZM

Hadi Müzik Gecesi Joker Kodu

Her hafta düzenli olarak yapılan hadi müzik gecesi joker kodu paylaşımlarıyla da kendinden söz ettiren bir hadi yarışmasıdır. Her hafta ödülle orantılı biçimde hadi müzik gecesi joker kodu verilmektedir.

Bugün yapılacak olan hadi joker kodu paylaşımının ardından en hızlı ve en doğru biçimde hadi joker kodu sizlerle olacaktır. Hadi joker kodu ilgili alanda kopyalayıp rahat bir biçimde alabilmeniz için sizleri bekliyor. Yarışmada bir kere boş bırakma ya da yanlış yapma hakkı veren hadi joker kodunu sakın kaçırmayın.

HADİ MÜZİK GECESİ JOKER KODU: DG5H6EG8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here