Fizy Müzik Gecesi Hadi İpucu Sorusu Hadi Joker Kodu

0
2156
Fizy Müzik Gecesi Hadi İpucu Sorusu Hadi Joker Kodu

19 Şubat salı gününün son yarışma heyecanı fizy müzik gecesi, hadi ipucu sorusu ve hadi joker kodu paylaşımlarının ardından sizlerle. Bilgilerinizi sınayabileceğiniz ve 30000tl ödül kazanabileceğiniz fizy müzik gecesi 20.30 da ekranların karşısında olacak.

Evet sevgili hadiciler bugün Fizy katkılarıyla yapılacak olan müzik gecesini Merve Toy ile birlikte konuk sunucu Gökhan Tepe olacak. Bu eşsiz geceyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Müzik bilginizi sınayacağınız ve konuk sunucu Gökhan Tepe ‘nin katılımıyla eğlenceye doyamayacağınız hadi müzik gecesi 20.30 da yapılacaktır.

Geçtiğimiz hafta yapılan fizy müzik gecesinde neler yaşandı merak ediyorsan Hadi Müzik Gecesi yazımıza göz atabilirsiniz.

Fizy Müzik Gecesi Hadi İpucu Sorusu

Fizy müzik gecesi hadi ipucu sorusu paylaşımının ardından sizlerle olacaktır. Deneyimli sunucu Merve Toy ‘un eğlenceli sunumuyla gerçekleşecek olan fizy müzik gecesinde kazanma şansınızı artıracak olan hadi ipucu sorusu sozdeblog.com farkıyla geliyor. Hadi ipucu sorusu doğru cevabı sayesinde de yarışma esnasında bir soruyu rahat bir şekilde geçerek finale adım adım yaklaşmış olacaksınız.

Günün son yarışma heyecanı öncesinde hadi ipucu sorusu “Fizy Kalp listesindeki 5. şarkıyı not etmeyi sakın unutma.” olarak verildi.. 30000tl ödüle sizi adım adım götürecek olan hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizler için geliyor. Hemen hadi ipucu sorusunun doğru cevabını not al ve yarışmaya katıl, heyecanı sende yaşa hadici.

FİZY MÜZİK GECESİ HADİ İPUCU CEVABI: KAL BİRAZ DAHA – GÖKHAN TEPE

Fizy Müzik Gecesi Hadi Joker Kodu

Her hafta hadi müzik gecesi öncesinde hadi joker kodu düzenli olarak paylaşılmaktadır. Bu akşamda düzen bozulmayacak ve fizy müzik gecesi hadi joker kodu paylaşımı sozdeblog.com farkıyla sizlerle olacaktır.

Eğlenceye doyamayacağınız ve Merve Toy ile birlikte Gökhan Tepe ‘nin sunumuyla hadi müzik gecesi 30000tl ödülün final sorusuna doğru cevap veren müzik sever hadicilerin aralarında eşit miktarda bölüşeceği bu yarışmada finale kalma şansınızı artıacak olan hadi joker kodu paylaşımı sizlerle.

Hemen aşağıda verdiğimiz hadi joker kodunu kopyalayarak hadi uygulaması içindeki joker kazan bölümüne girerek bu yarışma öncesinde joker hakkınızı tanımlamış olacaksınız. Daha fazla bilgi için yazılarımızı takip etmeyi sakın unutmayın.

FİZY MÜZİK GECESİ HADİ JOKER KODU: BYU90B (KİŞİYE ÖZEL FİZY UYGULAMASINDA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here