4 Şubat 21.30 Futbol Gecesi Hadi İpucu Sorusu

0
123
4 Şubat 21.30 Futbol Gecesi Hadi İpucu Sorusu

Bu akşamın son yarışması 21.30 ‘da futbol gecesi hadi ipucu sorusu ve doğru cevabının ardından ekran başında sizlerle birlikte olacaktır.

Hadi bilgi yarışmasının en çok müdaviminin olduğu yarışmalarından biri de futbol gecesidir. Hadi bilgi yarışmasında 12 sorunun tamamının futboldan geldiği bu güzide yarışmada her hafta heyecan dorukta oluyor. Futbol gecesi hadiye renk katan yarışmalardan bir tanesidir. Her hafta pazartesi akşamları düzenlenen bu yarışmanın müdavimleri bu eşsiz geceyi her hafta merakla beklemektedir.

Hadi futbol gecesinden öncede 20.30 ‘da Hadi Akşam Yarışması düzenlenmiştir. Yarışma öncesi verilen hadi ipucu sorusu unutulmaya yüz tutmuş mesleklerden biriydi.

Hadi Futbol Gecesi Ödülü

Bu akşam 21.30 ‘da yapılacak olan hadi futbol gecesi ödülü 20.000tl ‘dir. Bugün hadiciler için bol ödüllü bir gün oldu. Günün son yarışmasıyla birlikte bugün hadi yarışmalarında toplamda 50.000tl ödül dağıtılmış oluyor. Sizde her zaman kazanan bir hadici olmak istiyorsanız sozdeblog.com ailesi olarak paylaşımlarımızı takip etmeyi unutmayın.

Hadi Futbol Gecesi İpucu Sorusu

Günün son yarışmasında futbol bilgilerinizi sınayacağınız ve futbola doyacağınız bu yarışma heyecanında finale bir adım önde gitmek için hadi futbol gecesi ipucu sorusu belli oldu. Peki bu akşam sizleri finale bir adım daha yaklaştıracak olan hadi futbol gecesi ipucu sorusu ve doğru cevabı nedir ?

Hadi futbol gecesi ipucu sorusu “ABD ‘nin en üst düzey profesyonel futbol ligi olan MLS ne zaman kurulmuştur? ” olarak verildi. Hadi futbol gecesi doğru cevabı ise siz değerli hadicilerle.. Hadi ipucu sorusu doğru cevabını almadan sakın hadi yarışmasına girmeyin. Her yarışmaya bir adım önde başlamak içinde sozdeblog.com ailesi olarak paylaşımlarımızı takip ediniz.

HADİ FUTBOL GECESİ İPUCU CEVABI: 17 ARALIK 1993

Hadi Futbol Gecesi Joker Kodu

Hadi futbol gecesi joker kodu paylaşımı olmamıştır. Bugün toplamda 50.000tl dağıtılacak olmasına rağmen 1 kişilik bile hadi joker kodu paylaşılmamıştır. Hadi joker kodu paylaşımı haftasonu güzel bir şekilde yapılırken yeni haftanın ilk gününde 1 kişilik bile hadi joker kodu verilmemesi üzücü bir durum olarak karşılandı.

Hadi joker kodu paylaşımı olmadığı için bugün şanslı ve hızlı olan bir hadici için tek kullanımlık hadi joker kodu paylaşılacaktır. Belki de kazanan siz olursunuz sakın kaçırmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here