Game Of Thrones Gecesi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

0
240
Game Of Thrones Gecesi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Güzel bir cumartesi gününden tüm hadicilere merhaba. 13 Nisan cumartesi gününün ilk yarışma heyecanı Game Of Thrones gecesi olacaktır. Bu akşam 20.30 da başlayacak Game Of Thrones gecesi hadi ipucu sorusu da belli oldu.

Dün akşam 12 tane sadece spor ile ilgili konularda soruların olduğu hadi spor gecesi yapılmıştır. 20000tl ödül dağıtılan hadi spor gecesinde 7. soru da geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Türk futbolunun ve basketbolunun efsanesi, Fenerbahçe Spor Kulübü ‘nün efsanesi Can Bartu sorulmuştur. “Sinyor” lakaplı efsane isim Can Bartu, sabah futbol oynayıp akşam ise basketbol oynamaktaydı. Kendisi hem profesyonel bir futbolcu hem de profesyonel bir basketbolcuydu. Bu özelliğiyle o bir ilkti. Kendisine Allah ‘tan rahmet, sevenlerine, Türk futbol camiasına, Türk basketbol camiasına ve dahi Fenerbahçe Spor Kulübüne baş sağlığı dileriz.

Günün ilk yarışması hadi film gecesi olacaktır. Her hafta cumartesi günü hadi film gecesi yarışması yapılmaktadır. Her hafta farklı konseptlerde yapılan hadi film gecesi, bu hafta Game Of Thrones gecesi olacaktır. Hadicilerin defalarca yapılmasını istediği o gün geldi çattı.

Hadinin bir YouTube kanalı var! Hadi YouTube kanalı üzerinden sizlere bilgilendirme paylaşımları yapılmaktadır. Bazen düşük bir ihtimalde olsa hadi joker kodu paylaşımı yapılmaktadır. Şu sıralar ise haftalık 10 adet hadi ipucu soruları paylaşılmaktadır. Sizlere hadi YouTube kanalı üzerinden verilen hadi ipucu soruları ve cevapları hafta boyunca yapılan yarışmalarda karşınıza gelmektedir. Bu haftanın hadi ipucu soruları hadi YouTube kanalında sizleri beklemektedir.

Game Of Thrones Gecesi Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

Günün ilk yarışma heyecanı 20000tl ödüllü Game Of Thrones gecesi olacaktır. Bu akşam 20.30 da başlayacak bu heyecan dolu gece öncesinde sizlere hadi ipucu sorusu verilmektedir. Game of Thrones gecesi için sizlere verilecek hadi ipucu sorusu da belli oldu. Günün ilk yarışması için sizlere hadi ipucu sorusu “Game Of Thrones hayranlarına geliyor sevgili hadiciler. Dizinin final sezonu için heyecanlı bekleyiş yarın sona eriyor! Sizlere sorumuz ise dizinin sloganı haline gelmiş ” Winter is coming” yani ” Kış geliyor” sözünün hangi hanedana ait olduğu. Kimler biliyor? ” olarak soruldu. İşte heyecan dolu bu özel gece için sizlere verilen hadi ipucu sorusu doğru cevabı karşınızda.

GAME OF THRONES GECESİ HADİ İPUCU CEVABI: STARK HANESİ

Bu özel yarışmada Digiturk katkılarıyla 30000 kişilik hadi joker kodu paylaşılmaktadır. Sende hemen joker kodunu kopyala ve 30000 kişiden birisi ol. Hadi joker kodu seni bekliyor!

HADİ JOKER KODU: TAHTİÇİN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here