Günlük Burç Yorumları – 21 Aralık 2018

0
345

21 Aralık Cuma günü için sozdeblog.com dan sizlere günlük burç yorumları ve yeni haftanın burç yorumları yayında. Bu yazımızda burç tahminlerinde sizleri neleri beklediğini yazdık. Bugün ekonomi, aşk, aile, sağlık ve yaşam konuların da burcunuz size ne diyor ? Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Aslan burçları için günlük yorumlar.

Koç burcu günlük yorumu

Güne ait planlarını aniden değişebilir ya da ertelenebilirsin. Eğer bugün halletmen gereken önemli bir iş varsa, bu konuda güvendiğin birinden yardım alabilirsin. Çünkü dikkatin gün içerisinde çok çabuk dağılabilicek şekilde değişkenlik göstermekte. Kendi işini yapan bir koç burcuysan, yurtdışı bağlantılı işler kurabilirsin. Bugün aynı zamanda aşk hayatında daha sabırlı ve kararlı olacaksın. Çok şefkatlisiniz ancak kavgaların ortasında kalabilirsiniz. Kindar davranmamaya çalışmalısınız. Olaylara her zaman soğuk kanlı yaklaşmalısınız.

Boğa burcu günlük yorumu

Boğa burcu olan kiişilerin farklı fikirlerden ilham aldığın bir gün olabilir. Bugün işlerini hızlı bir şekilde halletme potansiyeline sahip olsan da bazı aksilikler sana engel olabilir. Bu yüzden yarım kalan işlerine odaklanmanda fayda var. Özellikle internetten yapacağın banka işlemlerini başka bir güne erteleyebilirsin. Aslında bugün senin için ayrı, dışın ayır bir ruh haline sahipsin. Küçük ayrıntılara takılıp kalabilirsin. Olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, şansınızı iyi kullanabilirsiniz.

İkizler burcu günlük yorumu

Ay, bugün ikizler burcunda hareket ediyor. Söylediklerine alınganlık gösteren isimler seni bugün bir hayli şaşırtabilir. Etrafındaki insanlarla iletişim kopuklukları tecrübe edebilirsin. Aklında hiç olmamasına rağmen bir anda farklı bir iş alanına yönelebilirsin. Her ne kadar çalıştığın yerde uzun süreli olmayı seviyor olsan bile unutma değişiklik sana iyi gelecek. Şansınız var olmakla kalmayacak fark edildikçe kendini katlayacak. Önemli kişilerden güzel haberler var.

Yengeç burcu günlük yorumu

Yengeç burcu için buün maddi konulara dair beklentiler artıyor. Ek iş yapmak, yeteneklerini paraya çevirmek isteyeceksin. Bugün ikili iletişimler hızlandığı gibi, sosyal ortamlardaki tavrın da değişiyor. Hayatında ön planda olan konularla ilgili sana faydası olacak insanlarla tanışabilir, onlarla fikir alışverişine girebilirsin. Gün içerisinde birçok ortak noktanın olduğu, yeni insanlarla tanışabilirsin. Sevdiğiniz biri zarar gördüğünde ona kendini iyi hissettirmek için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz.

Aslan burcu günlük yorumu

Bugün tüm sorumluluklarını erteleyip, dilediğince bir gün geçirmek isteyebilirsin. Fakat bunun için başka bir günü seçmen daha sağlıklı olabilir. Gün içerisinde ani değişimler yaşanabilir. Bu değişiklikler içinde teknolojinin oyunbozanlığı var. Elektronik aletler konusunda da seni önceden uyarmalıyım. Şartlara göre değişim gösterebiliyorsunuz. Neyi istediğinize karar vermek için doğru zamandasınız. Aslan burcu her zaman liderlik vasfıyla hareket ettiğinde, kibri zekasının önüne geçmemelidir.

Başak burcu günlük yorumu

Bugünlerde başak burcu kişilerinin birçok şey pek planladığı gibi gitmiyor. Ama gün içerisinde son günlerde maddi konularla ilgili kafanı kurcalayan konulara dair içini rahatlatacak haberler alabilirsin. Kendini daha rahat ifade edebileceğin ve dikkat çekici bir etki yaratacağın bu süreci kaçırmamalısın! Aslında bugün senin için romantik bir gün. Aşk hayatınızda bir problem olduğunda bütün dikkatiniz o yöne kaydığı için kendinizi işinize veremeyebiliyorsunuz.

Terazi burcu günlük yorumu

Hedeflerine dair belli başlı aksaklıklar yaşamış olsan da aslında çok da geride bir hayat yaşamadığını düşünüyorsun. Terazi burcundaki kişiler bu tür karamsarlıklara kapılmadan aslında hayatına devam etmelidir. Harcamalarınla ilgili daha ölçülü hareket etmen gereken bir gün. Bütçeni aşan, gereksiz harcamalar yapmaktan şimdilik kaçınmalısın. Kendi yaşamın ile göz doldururken, meraklı bakışlar üstünden hiç eksik olmayacak. Haberleşme araçları ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir. Sabırlı olun, duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin.

Akrep burcu günlük yorumu

Akrep burcu bugün seni oldukça hareketli bir gün bekliyor ve bu yüzden dinç olmalısın. Son günlerde ihmal ettiğin bazı sorumlulukların bugün iki ayağını bir pabuca sıkıştırabilir. Aslında ne istediğini, neyi hedeflediğini daha çok irdeliyor olabilirsin. Fakat bugünden itibaren gündemin hız kazanacak. Bazı keskin düşüncelerinden de yavaş yavaş sıyrılmaya başlayabilirsin. Biraz vurdumduymazlık sizi duygusal zarardan uzak tutacaktır. Önünüzdeki fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Yay burcu günlük yorumu

Ay, bugün karşıt burcunda hareket ediyor. Seni hiç sakin bir gün beklemiyor. Sosyal yaşamında ön plana çıkmak isteyebilirsin. Yay burcunun İddia ve cesaretiyle bunu gerçekleştireceğine şüphe yok. Kendine olan inancın tam. Tüm kaygılarından ve endişelerinden sıyrılıyorsun. Gün içerisinde aldığın sorumluluklar, üstlendiğin görevler seni korkutmuyor. Zayıf taraflarınızı gösterme istemiyorsunuz. Ancak sizi sevmeyen insanları kışkırtmak yerine uzlaşmaya çalışın.

Oğlak burcu günlük yorumu

Hareketli günleri ardında bırakıyorsun. Oğlak burcunu artık biraz daha sakin gnüler beklemektedir. Bugün, son zamanlardaki performansın ve hallettiğin işler takdir görebilir. Ailendeki kadınların sorun yaşadığı konularda, onlara her anlamda destek olabilirsin. Hobilerinle ilgilenmek için ideal bir süreçtesin. Kafandaki rahatlık hayat, kariyer, fiziki görüntün gibi konulara rahatlıkla odaklanmanı sağlıyor. Yetiştirmeniz gereken bazı işler sizi bunaltabilir. Bir an önce bitirmek istiyorsanız sistemli olmanız şart.

Kova burcu günlük yorumu

Kova burcu özellik itibariyle sırları olan ve doğru kararlar alması gereken kişilerdir. Bazı konularda önemli kararlar alman gerekebilir. Özellikle çalışma ortamında düzenini değiştirmeni gerektiren şartlar gündeme gelebilir. Ama işini sağlama alma önceliği olan biri olarak bu kararları erteleyebilirsin. Saklaman gereken bazı konuların karşına geliyor olması tesadüf olmayabilir. Yanlış anlamalar olabilir. Sevdiklerinizin davranışlarını doğru bulmuyor olabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin.

Balık burcu günlük yorumu

Sosyalleşmenin faydalarını gördüğün bir döngüden geçiyorsun. Uzun zamandır kararsızlık yaşadığın bir konuda, sana birisi ilham verebilir. Bugün çok sevgi dolusun. Sevdiğin insanlara sevgini belli edecek şekilde davranabilirsin. Evli ve çocukları olan bir balık burcuysan, birbirinizle olan paylaşımınız daha da artacak. Her zaman bir B planına sahipsiniz. İşler ters gittiğinde demoralize olmuyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here