Günlük Burç Yorumları – 23 Aralık 2018 Pazar

0
279

23 Aralık Pazar günü için sozdeblog.com dan sizlere günlük burç yorumları ve yeni haftanın burç yorumları yayında. Bu yazımızda burç tahminlerinde sizleri neleri beklediğini yazdık. Bugün ekonomi, aşk, aile, sağlık ve yaşam konuların da burcunuz size ne diyor ? Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Aslan burçları için günlük yorumlar.

Koç burcu günlük yorumu

Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. İşinize konsantre olduğunuz zaman, sanki başka bir boyuta geçiyorsunuz. Kendinizi sorgularken bir çok doğruyu daha kolay yakalayabileceksiniz. Bugün içinizdeki enerjinizi yapıcı kullanacaksınız. Sabrınız ve dürüstlüğünüz nedeniyle her şeyi çok yönlü düşünmeniz herkes tarafından beğeniliyor.

Boğa burcu günlük yorumu

Yatırım konusunda kafanız oldukça işler çalışıyor. Yollardan beklediğiniz maddi kazançların siz sağlayacağı olumlu sonuçlardan yola çıkarak, imkanlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Gizlilik size yakışmıyor. Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, bulunduğunuz ortamlarda karşılaşacağınız kişilerle zihinsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Kendi yolunuzda ilerleyin ama diğer insanları da ihmal etmeyin. Üzerinizdeki kötü enerjiyi böyle yok edebilirsiniz.

İkizler burcu günlük yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal çatışmalara girmemelisiniz. Onları yaptıkları her harektten anlam çıkartmanız size yorucu gelebilir. Bulunduğunuz ortamlarda, kendi tarzınızı ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün çelişkiler içinde kalmak istemiyorsanız, çevrenize müdahale etmekten sakınmalısınız. Her şeye olumsuz tepki vermeniz hiç doğru değil. Karşı tarafa soru sorma hakkı bile tanımıyorsunuz.

Yengeç burcu günlük yorumu

Partnerinizle beraberliğiniz bir anlamda farklı duygular içinde gelişecektir.. Bugün partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir gün değil. Onun istekleri senin tarzının dışında olduğunu daha sonra görmek senin için hayal kırıklığı olabilir. Siz en iyisi kendinizi oyalarken, onu uzaktan izlemeli ve hemen karar vermemelisiniz. Her geçen gün beklentilerinizi arttırıyor ve olumsuzluklarla karşılaştığınızda boşu boşuna kendinizi üzüyorsunuz.

Aslan burcu günlük yorumu

Merkür’ün konumundan dolayı, mantıksal konulara sığınmak ihtiyacı içindesiniz. Bugün sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek isteyebilir, onlarla sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ortak çalışmalar içinde olmanız gerekebilir. İsteyerek ve severek işbirliği içindesiniz. İşlerinizin aksi gitmesi nazardan. Hiç bir detayı kaçırmıyorsunuz. İş konusunda olan titizliğiniz harika.

Başak burcu günlük yorumu

Maddenin esiri değilsiniz. Bugün daha soyut davranmak isteyeceksiniz. Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz.. Çevrenizdeki gizemli ve çekici olaylara karşı bir merak ve araştırma söz konusu olacak. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza önem vermelisiniz. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir. Şansınız dönme yolunda merak etmeyin. Korkusuzca devam ettiğiniz taktirde kariyeriniz yukarı yönlü değişecek.

Terazi burcu günlük yorumu

Kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz..Dengeler sizin için çok önemli. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz. Yorulmaktan korkmamanız size farklı yapıyor. Ilımlı tarzda hareket ederek başarıyı yakalayabilirsiniz. Bir takım alacak-verecek işlerinizle başınızı derde sokabilirsiniz.

Akrep burcu günlük yorumu

Aklınız çok karışık. Düşünceleriniz dağınık seyrediyor. Yapmak istedikleriniz ve planlarınız için, yeni bir planlamaya ihtiyacınız var. Bugün bilinçaltı motivasyonunuz oldukça belirgin ve yönlendirici seyrediyor. Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Yönlendirilmekten hoşlanmadığınız bir gün. Dostlarınıza bu davranış tarzınız ters gelebilir. Özenli olmak adına abartmayın. İşinizi fazla kafanıza takıyorsunuz.

Yay burcu günlük yorumu

Bugün, orijinal fikirlerinizi çevresel desteklerle ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz.. Bazı dış etkenler, sizin enerji gücünüzü etkiliyor. Sevdiğiniz kişi yanınızda rahatlıyor ve size bağlılığı gittikçe artıyor. Kırıcı görünebilirsiniz.

Oğlak burcu günlük yorumu

İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün bir çok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Bugün, her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız. Duygularınız güçlü ve başkalarının desteğini de hak ediyorsunuz. İyimser havanız çevrenizde sevilmenize neden oluyor.

Kova burcu günlük yorumu

Kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bilinç altınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Fakat duygularınızı paylaşmak istemiyorsunuz. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz. Borçlarınızı ertelemek gibi bir lüksünüz yok. Bir an önce çözüme ulaşmalısınız. Başarabileceğiniz işlere yöneliniz.

Balık burcu günlük yorumu

Maddi hırslarınız ön planda olacaktır. Başarıyı hedeflediğiniz için de, değişik konuları bir arada kombine edebileceksiniz. Gizli kalmış bazı konular yüzünden başınızın ağrımasını istemiyorsanız, planlarınızda net olmak zorundasınız. Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından birinin, maddesel özgürlükten geçtiğini biliyorsunuz. Gelen iş teklifleri sizin için çok önemli, iyi değerlerdirin. Problemli konularda umudunuzu yitirmeden çabalamalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here