Günlük Burç Yorumları – 24 Aralık 2018 Pazartesi

0
254
günlük burç yorumları

24 Aralık Pazartesi günü için sozdeblog.com dan sizlere günlük burç yorumları ve yeni haftanın burç yorumları yayında. Bu yazımızda günlük burç yorumları tahminlerinde sizleri neleri beklediğini yazdık. Bugün ekonomi, aşk, aile, sağlık ve yaşam konuların da burcunuz size ne diyor ? Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Aslan burçları için günlük yorumlar.

Koç burcu günlük yorumu

Koç burcu günlük yorumu; haftaya duygusal ve hassas enerjilerle başlayabilirsin. Kariyerine yoğunluk verdiğin bu dönemde birçok angarya işlerle uğraşabilir, kendine zaman ayırmayı ihmal edebilirsin. Hedeflerinle ilgili varmak istediğin noktalara ulaşmak için gerekli motivasyona sahipsin, engelleri dert etmemelisin.

Boğa burcu günlük yorumu

Boğa burcu günlük yorumu; aklında olan soruları yakınlarınla paylaşmak isteyebilir, başkalarının bakış açısını da değerlendirebilirsin. Kesin yargılara varmadan önce gerçekçi hedeflere odaklanmakta yarar var. Beklenmedik engellere ve durumlara karşı bir ikinci planının olması endişeni azaltacaktır.

İkizler burcu günlük yorumu

İkizler burcu günlük yorumu; haftaya maddi ve manevi değerlerini sorgulayarak başlayabilir, gerek kazançlarını, gerekse yapılandırman gereken koşullarını gözden geçirebilirsin. İş amaçlı yapacağın görüşme ve anlaşmalarda maddi konuların öne çıkması bazı engellerle karşılaşmana neden olsa da, mücadelelerin boşa çıkmayacaktır.

Yengeç burcu günlük yorumu

Yengeç burcu günlük yorumu; daha fazla sorumluluk içeren projelere dâhil olmanın verdiği bir takım endişe ve kaygı içinde olabilirsin. Bu nedenle ruh halin karışık ve çevresel etkilerin altında olabilir. Otorite konumundaki insanlardan gelen birtakım eleştiriler, kısa sürede toparlanmana ve kendi seçim ve isteklerine yönelmene fırsat verebilir.

Aslan burcu günlük yorumu

Aslan burcu günlük yorumu; yılın son haftasına giriş yaparken, yaptıklarının ve yapamadıklarının üzerinde durabilir, kim ve ne için mücadele ettiğini sorgulayabilirsin. Bilinçaltını kurcalayan ve sana yük getiren düşüncelerden sıyrılarak, önümüzdeki yılın sürpriz ve yeniliklerine her zamankinden daha hazır olabilirsin.

Başak burcu günlük yorumu

Başak burcu günlük yorumu; bu hafta vereceğin kararlarda duygu ve düşüncelerinin kargaşalığına düşmeden ciddi ve net olmak isteyebilirsin. Diğer taraftan çocuklar veya sevdiğin kişilerle ilgili sorumluluklar hedeflerin üzerinde etkili olabilir. Kendi ihtiyaçlarını ve sevdiklerinin beklentilerini dengede tutmaya bakmalısın.

Terazi burcu günlük yorumu

Terazi burcu günlük yorumu; haftaya hem günlük işlerini organize ederek başlayabilir, hem de ailenle yaşadığın anlaşmazlıkları sakinlikle ve mantık çerçevesinde düzetmeye çalışabilirsin. Bu ara gözde ve rövanşta olman, düşmanlarına davetiye çıkarabilir. Temkinli davranman ve çıkarlarını gözetmen bu ara yararına olacaktır.

Akrep burcu günlük yorumu

Akrep burcu günlük yorumu; yakınlarınla yaptığın planlar, iş yerinde çıkan bir aksilik nedeniyle son anda değişiklik gösterebilir. Dostlarının da desteğiyle, alternatif çözüm arayışında olabilirsin. Akşamüzeri duygusal bakış açından uzaklaşabilir, konsantrasyonunu kariyerine ve sosyal konulara kaydırabilirsin.

Yay burcu günlük yorumu

Yay burcu günlük yorumu; başkalarının maddi ve manevi beklentilerini karşılarken, kendi isteklerini geri plana atman içsel bir kriz yaşamana neden olabilir. Sevdiklerin ve senin isteklerin arasındaki dengeyi kurmaya çalışmalısın. Akşamüzeri yurtiçi ve dışı seyahatlerle ilgili haber alabilir, düşüncelerini paylaşmak için istekli olabilirsin.

Oğlak burcu günlük yorumu

Oğlak burcu günlük yorumu; planlarını uzun vadeli yapıp, ilerleme kararı ile haftaya başlayabilirsin. Şu sıralar karşındaki insanların duygusal talepleri aranızda sen-ben çatışması haline dönüşebilir. Etkili bir iletişim kurabilmek için, açık ve net ifadeler kullanabilir, dürüstlüğünle güven tazeleyebilirsin.

Kova burcu günlük yorumu

Kova burcu günlük yorumu; haftaya uzun zamandır iletişim içinde olmadığın dostlarınla karşılaşarak başlayabilir, heyecan duyacağın gelişmeler yaşayabilirsin. Yaptığın harcamaları düşünerek, ödeme planı hazırlayabilir veya maddi kaynaklarına destek olabilecek iş birliklerine yakın durabilirsin.

Balık burcu günlük yorumu

Balık burcu günlük yorumu; Bu günlerde fikir ve görüşlerinle kendini daha rahat ifade etmeye başlamış olabilirsin. Kariyerinde önemsediğin insanların onayını ve desteğini alarak yeni projelerde bulunabilirsin. Akşamüzeri birtakım angarya işlerle ilgilenmek durumunda kalabilir, ufak tefek detaylar yüzünden vakit kaybettiğini hissedebilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here