Hadi 100 Bip Messenger Hadi Joker Kodu Hadi İpucu Sorusu

0
157
Hadi 100 Bip Messenger Hadi Joker Kodu Hadi İpucu Sorusu

Haftanın ortasına gelinmişken normalde zor hadi yarışması heyecanı yaşadığımız bugünlerde artık hadi 100 yarışması yapılmaktadır. Bu akşam 20.30 ‘da hadi 100 Bip Messenger yarışması hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşımlarının ardından gerçekleştirilecektir.

Günün son yarışmasından öncede Merve Toy ‘un sunumuyla 12.30 da normal öğlen hadisi ve Ceyda Düvenci ‘nin sunumuyla da ailece hadi yarışması yapılmaktadır. Günün son yarışması hadi 100 Bip Messenger katkılarıyla ve 10000tl ödülle gerçekleştirilecektir. Peki hadi 100 yarışmasından önce Ceyda Düvenci sunumuyla yapılan ailece hadi yarışmasında yaşananları merak ediyor ve yarışma öncesin hangi bilgilerin paylaşıldığını öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bunun için bugünkü Ailece Hadi Yarışması yazımıza göz atabilirsiniz.

Hadi 100 Bip Messenger Hadi İpucu Sorusu

Hadi 100 yarışma konsepti bilindiği üzere tüm hadi yarışmalarından çok farklıdır. Hadi 100 Bip Messenger yarışmasında final sorusu bulunmamaktadır. Yarışma ancak 100 ya da daha az kişi kalıncaya kadar yarışma devam etmektedir. Hadi 100 yarışmasında 100 ya da daha az kişi kaldığında yarışma sonlanmaktadır. Bugün bu önemli yarışma öncesinde hadi ipucu sorusu verildiği anda da sozdeblog.com farkıyla her zaman bir tık uzağınızda olmaktadır.

Günün hadi ipucu sorusu “İlk görüntülü görüşme kaç yılında yapılmıştır? ” olarak soruldu. Şimdide hadi ipucu sorusu doğru cevabı nedir o bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. Hadi ipucu sorusu doğru cevabını yarışma öncesinde not et ve yarışmada görür görmez doğru şıkkı işaretleyebilirsiniz..

HADİ 100 BİP MESSENGER HADİ İPUCU CEVABI: 1964 YILI

Hadi 100 Bip Messenger Hadi Joker Kodu

Hadi 100 Bip Messenger hadi joker kodu bilindiği üzere öğlen saatlerinde verilmişti. Bizde bu hadi joker kodu paylaşımını bir önceki yazımızda sizlere sunmuştuk. Ama hala hadi joker kodunu alıpta joke hakkını tanımlamayanlar olabilir diye birde buradan sunmaktayız. Ayrıca bu sefer sozdeblog.com ailesi olarak aldığımız, sadece hızlı ve şanslı tek kullanımlık hadi joker kodunuda sizlerle paylaşmaktayız.

Günün son yarışmasından saatler önce hadi joker kodu ile ilgili paylaşım yapılmıştır. Sizlerde hemen telefonunuza uygulama marketinizden Bip Messenger uygulamasını indirip keşfet bölümünden Hadi kanalına girerek hadi joker kodunuzu isteyebilirsiniz. Aldığınız bu hadi joker kodunu uygulama içerisinde ilgili alana girerek joker hakkınızı tanımlayabilirsiniz.

HADİ 100 BİP MESSENGER HADİ JOKER KODU: FJ7L7K (KİŞİYE ÖZELDİR BİP MESSENGER UYGULAMASINDAN ALABİLİRSİNİZ)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here