Hadi 22 Aralık 20.30 İpucu Sorusu Nedir ?

0
316

Hadi ipucu sorusu bu akşam 20.30 da düzenlenecek yarışma öncesinde yayınlanmış bulunmaktadır. Hadi ipucu “Suicide Squad filminden geliyor! Dünyanın en kötü kahramanları olan bu karakterleri tanıyor musun? ” oldu. 22 Aralık Hadi 20.30 yarışmasının ipucu ve cevabı sizlerle..

Hadi ipucu sorusu bugün akşam 20.30 yarışmasındaki 1 sorunun cevabı olarak hadicilere yardım etmektedir. Hadi ipucu nedir yarışma öncesinde merakla beklenen konu olmuştur. İşte bugüne özel 30.000 tl ödüllü Hadi yarışmasının ipucu sorusu, “Suicide Squad filminden geliyor! Dünyanın en kötü kahramanları olan bu karakterleri tanıyor musun?” Canlı para ödüllü bilgi yarışması olan Hadi uygulamasını Google Play ve AppStore üzerinden indirilerek oynanmaktadır. Hafta içi her gün 12.30 ve 20.30 ‘da, hafta sonu ise 20.30 ‘da yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalarda adaylara 12 soru yöneltilmekte olup cevap vermek için 10 saniyeniz bulunmaktadır.

Peki 10 saniye içinde cevap veremezsek ya da yanlış şıkkı işaretlersek ne olur diye düşünebilirsiniz, o zamanda varsa joker hakkınız devreye girmektedir.

Hadi ipucu sorusu – 22 Aralık 20.30 yarışması

Hadi yarışması bugün Tv Plus katkılarıyla gerçekleşecek. Bu yüzden bugünkü ipucu sorusuda bir filmden geliyor. Film meraklarının kıyasıya yarışacağı 20.30 film gecesinde 30.000tl ödül kazananlar arasında eşit bir şekilde paylaştırılacaktır.

Hadi canlı ödüllü bilgi yarışmasında 30.000 tl ödüllü yarışmanın öncesinde de Tv Plus ayrıcalığıyla 50.000 joker kodu dağıtmıştır. Büyük bir ilgi üzerinede çok kısa bir süre içinde jokerler tükenmiştir.

İPUCU CEVABI: HARLEY QUİNN – JOKER – DEADSHOT

Suicide Squad: Gerçek Kötüler, DC Comics’in aynı adlı antikahraman takımından uyarlanan Amerikan süper kahraman filmi. Film DC Extended Universe’in geliştirdiği üçüncü yapım.

Karakterler: Harley Quinn – Margot Robbie
Joker – Jared Leto
Deadshot – Will Smith
Yönetmeni: David Ayer
Film müziği: Heathens
Film müziğinin bestecisi: Steven Price
Bilet gişesi: 746,8 milyon USD

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here