31 Ocak 20.30 Hadi Akşam Yarışması

0
154
31 Ocak 20.30 Hadi Akşam Yarışması

Bu akşamın son yarışması 31 Ocak 20.30 Hadi akşam yarışması öncesinde hadi joker kodu ve hadi ipucu sorusu paylaşımları gerçekleştirilmiştir.

Yoğun yarışma temposunun geçtiği bugün aslında öğleden önceki iki yarışmada hadi joker kodu verilmemişti. Ancak hadi akşam yarışması öncesinde iki kere hadi joker kodu paylaşımı gerçekleşti. Hadi joker paylaşımının ardından alınan hadi joker kodlarını hadi uygulamasında kullanarak bu akşam yarışması öncesinde bir avantaj sağlayabilirsiniz.

Hadi Yarışması Ödülü

Hadi akşam yarışması öncesinde ödül belli oldu. Hadi yarışması ödülü 10.000tl olarak açıklandı. Perşembe gününün son yarışması hadi akşam yarışması öncesinde 10.000tl ödülün dışında iki kere hadi joker kodu paylaşımı gerçekleşti. Final sorusuna doğru cevap veren hadiciler 10.000tl ödülü aralarında eşit bir şekilde bölüşecektir.

Hadi Yarışması Joker Kodu

Hadi yarışması öncesi hadi joker kodu paylaşımları dikkat çekti. Önce saatler 13.30 ‘u gösterdiğinde hadi instagram hesabının story kısmında bir fragman paylaşılmış ve bu reklam fragmanının içinde 20.000 kişilik hadi joker kodu ile ilgili bilgi saklıydı. Sozdeblog.com ailesi olarak hemen ipuçlarını birleştirip sizlere hadi joker kodunu yorum kısmında verdik.

Bu hadi joker kodu paylaşımından sonrada Hadi Youtube kanalı aracılığıyla da bugün saat 17.00 ‘da hadi joker kodu verilmişti. Hadi joker kodu hadi Youtube kanalında yazımızda bu joker kodunu sizlere vermiştik. Hala hadi joker kodunu alamayan hadiciler için bir kez daha paylaşmaktayız.

HADİ AKŞAM YARIŞMASI JOKER KODU: PAPARAZZİ

Hadi Yarışması İpucu Sorusu

Akşamın son yarışmasında hadi joker kodu paylaşımlarının ardından 10.000tl ödül için final sorusuna yaklaştıracak olan hadi yarışması ipucu sorusu belli oldu. Hadi akşam yarışması ipucu sorusu doğru cevabı her zaman olduğu gibi bu akşamda sizlere sozdeblog.com ‘dan gelecek.

Hadi akşam yarışması ipucu sorusu “Bugünkü hadi ipucu sorumuz Rusya ve Avrupa ‘nın en büyük köprülerinden biri olan Kırım Köprüsü ‘nün bulunduğu yer ile alakalı. Karadeniz ile Azak Denizi ‘ni bağlayan boğazın adı nedir?” olarak verildi. Hadi akşam yarışmasında haid joker kodu ve hadi ipucu sorusu doğru cevabıyla finale adım adım yaklaşabilirsiniz. Hadi yarışmalarının 7. sorusu cevabı hadi ipucu instagram hesabından paylaşılmaktadır. Hadi yarışması ipucu sorusu doğru cevabı nedir diye merak ediyorsanız işte yanıtı sizlerle..

HADİ AKŞAM YARIŞMASI İPUCU CEVABI: KERÇ BOĞAZI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here