1 Şubat 20.30 Hadi Bisolnatur Joker Kodu ve İpucu Sorusu

0
236
1 Şubat 20.30 Hadi Bisolnatur Joker Kodu ve İpucu Sorusu

Bu akşamın son, Şubat ayının ise ilk büyük ödüllü yarışması 20.30 ‘daki Hadi Bisolnatur joker kodu ve ipucu sorusu paylaşımıyla gerçekleşecektir.

Bugünün üçüncü ve son yarışması hadi bisolnatur özel yarışması 20.30 ‘da ekranlarda sizlerle olacaktır. Bu akşamın büyük ödüllü özel yarışması Bisolnatur Türkiye katkılarıyla gerçekleştirilecektir. Bisolnatur, çocuklar için doğal ve etkili bir öksürük şurubudur.

Hadi Bisolnatur özel yarışması öncesinde tabiki merak edilenler bu akşamın ödülü ne kadar? Hadi joker kodu var mı? Hadi ipucu sorusu ve cevabı nedir? İşte bizde sizler için bu konuları tek tek açıklayacağız.

Bu akaşm 20.30 ‘daki hadi bisolnatur yarışması öncesinde 19.30 ‘da eğlenceli hadi resimli yarışması yapılacaktır. O yarışmayla ilgili bilgilere de Hadi Resimli Yarışması yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Hadi Bisolnatur Ödülü

Bu akşamın son yarışmasında hadi bisolnatur ödülü 20.000tl olarak açıklandı. Hadi bisolnatur özel yarışması ödülü Bisolnatur Türkiye sponsorluğunda verilecektir. Bisolnatur Türkiye ‘nin vereceği 20.000tl ödül hadi bisolnatur özel yarışması final sorusunu doğru cevaplayan hadiciler aracında eşit bir biçimde bölüştürülecektir.

Hadi Bisolnatur Joker Kodu

Hadi bisolnatur joker kodu paylaşımı yapılacağı bilgisi verilmişti. Bugünün son yarışması hadi bisolnatur joker kodu ödülle orantılı olarak 20.000 kişilik olacaktır. Hadi bisolnatur joker kodu yine sozdeblog.com ayrıcalığıyla en hızlı ve en doğru biçimde sizlerle olacaktır.

Hemen aşağıda vermiş olduğumuz hadi joker kodu paylaşımına göz atarak, hadi joker kodunu hadi uygulaması içerisindeki joker kazan kısmına en hızlı ve en doğru biçimde girerek joker hakkını kazanabilirsiniz.

HADİ BİSOLNATUR JOKER KODU: BİSOLNATURNEİYİGELİR

Hadi Bisolnatur İpucu Sorusu

Bu akşamın son yarışmasında büyük ödülün olduğu final sorusuna bir adım daha yaklaştırmayı sağlayan hadi bisolnatur ipucu sorusu belli oldu. Hadi bisolnatur ipucu sorusu ve doğru cevabıyla sizlerde hadi bisolnatur özel yarışmasının 7. sorusunu doğru cevaplayarak geçebilirsiniz.

Hadi bisolnatur ipucu sorusu “Solunum yolları zarlarının rahatsızlığı nedeniyle akciğerlerdeki havayı ani ve gürültülü olarak dışarı vermeye ne denir?” olarak soruldu. Peki hadi ipucu sorusunun doğru cevabı nedir? İşte yarışmanın son adımı olan final sorusuna bir adım daha yaklaştıracak hadi ipucu sorusunun doğru cevabı sizelerle…

HADİ BİSOLNATUR İPUCU CEVABI: ÖKSÜRÜK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here