Hadi Canlı Bilgi Yarışması!

0
404
Hadi 27 aralık ipucu sorusu

Hadi canlı bilgi yarışması yüz binlerce kişinin merak ettiği bir uygulamadır. Türkiye ‘nin ilk canlı sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Hadi yarışması ilk çıktığı günden beridir kendini geliştiren ve sektörde büyük ivme kazanmış bir uygulamadır.

Hadi nedir ve nasıl oynanır, işte herkesin merak ettiği Hadi canlı bilgi yarışmasıyla ilgili tüm merak edilenler…

Hadi nedir ve nasıl oynanır ?

Türkiye ‘nin ilk canlı sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Şuan da mobil uygulama mağazaları olan Google Play Store ve AppStore da en çok indirilen uygulama oldular. Hadi nedir denildiğinde ilk akla genel kültüre ve bilgiye dayalı, size gerçek para kazandıran bir uygulama gelmelidir. Peki hadi nasıl oynanır derseniz eğer, öncelikle Hadi uygulamasını indirip kayıt olmanız gerekmektedir. Ardından da yarışma saatlerinde uygulamayı açarak yarışmaya katılmanız gerekmektedir.

Hadi yarışmasında joker kodu nasıl kazanılır ?

Öncelikle Hadi yarışması hafta içi öğlen 12:30 ve 20:30 saatlerinde, haftasonları ise 20:30 yarışmaları düzenlenmektedir. Fakat bazı durumlarda ek yarışamlarda olmaktadır. Her gün yarışmalardan bir kaç saat önce joker kodu ve ipucu dağıtılmaktadır.

Peki bu joker kodlarını nereye giriyoruz derseniz. Uygulamanın ana ekranında yer alan kalp simgesine ya da joker kazan kısmına tıkladığımızda aşağıdaki fotoğrafta yer alan ekran açıklmaktadır. Orada Hadi joker kodunu ilgili kutucağa girerek gönder butonuna bastığımızda jokerimiz tanımlanmış oluyor.

Hadi joker kodu
Hadi joker kodu

Hadi yarışmasının kuralları nelerdir ?

Hadi yarışmasının kuralları genel anlam itibariyle 12 sorudan oluşmaktadır. Yarışmada sorulara cevap vermek için 10 saniye süre bulunmaktadır. 10 saniye içinde cevap vermezseni ve jokeriniz yoksa elenmiş oluyorsunuz. Joker demişken her yarışmada final sorusu hariç 1 defaya mahsus joker kullanabilmektesiniz. Tabiki jokeri final sorusu hariç geriye kalan 11 soruda kullanabiliyorsunuz. Bazı zamanlarda ekstra yarışma tarihleri ve saatleri olabiliyor. Bunlarıda dikkatle takip etmek gerekir.

Hadi yarışmasında kazandığımız paraları nasıl çekeceğiz ?

Bu konuda Hadi yarışmasında kazandığımız paraları çekebilmek için 20 tl eşiği koyulmuştur. Kazandığınız tutarların toplamı 20tl ve üstü olduğunda alttaki fotoğrafta gördüğünüz tutar kısmına tıklıyorsunuz ve karşınıza açılan sayfaya ıban numarası bilginizi girdiğinizde size 1-3 iş günü arasında tutarı yatırıyorlar.

hadi bilgi yarışması bakiye

Peki Hadi bu zamana kadar en yüksek ödülü kaç para olarak belirledi derseniz, 100.000 tl ödüllü yarışma düzenlemiştir. Bu yarışmayıda Turkcell Dergilik uygulaması sponsorluğunda düzenlemiştir. Sizlerde Hadi Canlı Bilgi Yarışmasında kazanan biri olmak istiyorsanız sozdeblog.com da paylaşılacak olan ipuçlarını takip ederek 1 soruyu garantileyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here