Hadi Çizgi Film Gecesi 20000TL Ödülle 20.30 ‘Da Canlı

0
150
Hadi Çizgi Film Gecesi 20000TL Ödülle 20.30 'Da Canlı

Hadi çizgi film gecesi 20000tl ödülle bu akşam 20.30 ‘da canlı yayında sizlerle buluşuyor. Her hafta cumartesi akşamları yapılan hadi çizgi film gecesi bu akşamda yeni konseptiyle sizlerle.

Bu akşam 20.30 ‘da hadi film gecesi Tv Plus katkılarıyla gerçekleşecektir. Tv Plus katkılarıyla bu akşam yarışmanın sonunda 20000tl ödül dağıtılacaktır. “Sen nereye Tv oraya” sloganıyla  Tv Plus dizi, film, belgesel ve spor kanallarının içinde yer aldığı ister cepten, ister tabletten ve ister televizyondan izleyebileceğiniz bir dijital platformdur.

Geçtiğimiz haftalarda hadi film gecesi karşımıza sadece animasyon filmlerinden oluşan hadi animasyon gecesi olarak karşımıza çıkmıştır. Hadi animasyon gecesi çok eğlenceli soruların bir araya geldiği yarışma olmuştu. Bir önceki hafta ise hadi korku gecesi olarak gerçeleşen hadi yarışmasının bu hafta hangi konsepti çizgi film gecesi oldu.

Hadi Çizgi Film Gecesi İpucu Sorusu

Tv Plus katkılarıyla 20.30 ‘da 20000tl ödülle gerçekleştirilecek olan hadi çizgi film gecesi ipucu sorusu doğru cevabıyla finale bir adım yaklaştırmaktadır. Hadi ipucu sorusu ve doğru cevabı dün bugün demeden her zaman en doğru şekliyle sadece sozdeblog.com ayrıcalığıyla sizlerle olmaktadır. Sizlere her yarışma öncesi kolaylık sağlaması adına en hızlı ve en doğru araştırmaları yapıp bilgileri sunmaktayız.

Bugün akşamın tek ve son yarışmasında hadi ipucu sorusu da sozdeblog.com farkıyla sizlerle olacaktır. Hadi ipucu sorusu “Miniklerin severek izlediği Türk çizgi film karakteti Pepee ‘nin arkadaşı Şila ‘yı tanıyor musun? Onunla bu akşam Hadi Tv+ Çizgi Film Gecesi ‘nde karşılaşabilirsin” olarak verildi. Merakla beklenen 20000tl ödüllü yarışmada hadi ipucu sorusu doğru cevabı sizlerle.

HADİ ÇİZGİ FİLM GECESİ İPUCU CEVABI: ŞİLA (PEPEE ‘NİN EN YAKIN ARKADAŞI VE KUZENİ)

Hadi Çizgi Film Gecesi Joker Kodu

Tv Plus katkılarıyla gerçekleşecek olan hadi çizgi film gecesi joker kodu paylaşımıyla da kendinden söz ettiren bir yarışmadır. Hadi çizgi film gecesi öncesinde son zamanlarda 50000 kişilik joker kodu verilmektedir. Hatta hadi joker kodu paylaşımı önce 30000 kişilik ve ardından da 20000 kişilik hadi joker kodu paylaşımı yaptığından kullanıcılar 2 adet hadi joker kodu kazanabilmektedir.

Sevgili okuyucularımız sizlerde hadi joker kodu kazanmak istiyorsanız paylaşımlarımızı dikkatle takip etmelisiniz. Sizler için en hızlı ve en doğru biçimde hadi joker kodu paylaşımlarını sizlerle buluşturmaktayız. Bizim tahminlerimize göre ilk hadi joker kodu paylaşımı saat 13.00 dolaylarında gerçekleşecektir. Ardından ikinci hadi joker kodu paylaşımı ise 15.00 dolaylarında gerçekleşebilir. Bunlar sozdeblog.com olarak bizim tahminlerimizdir. Sizlere gerekli paylaşımları sosyal medya üzerinden de vereceğiz. Her zaman en doğru bilgiye ulaşmak için site içi bildirimlerimizi de açmayı unutmayın.

HADİ ÇİZGİ FİLM GECESİ JOKER KODU: RY25H5JKO1PL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here