2 Şubat 20.30 TV+ Hadi Film Gecesi Joker ve İpucu

0
219
2 Şubat 20.30 TV+ Hadi Film Gecesi Joker ve İpucu

Şubat ayının ilk tv plus hadi film gecesi joker ve ipucu paylaşımlarının ardından bu akşam 20.30 ‘da ekranda sizlerle buluşacak. Geçtiğimiz hafta ilk defa hadi film gecesi, hadi animasyon gecesi olarak düzenlenmişti. 12 sorunun tamamı animasyon filmlerinden gelmişti. Bu eğlenceli hadi yarışması yine Tv Plus katkılarıyla gerçekleşmişti.

Bu akşamki hadi film gecesi de Tv Plus katkılarıyla gerçekleşecek. Bilindiği üzere artık Cumartesi günleriyle özdeşleşmiş haftasonun ilgi gören hadi yarışması olan hadi film gecesi her zamanki saatinde hadi severlerin karşında olacak.

Geçtiğimiz hafta 20.000tl ödül dağıtan eğlenceli Hadi Animasyon Gecesi ile ilgili merak edilenleri de yazımızda bulabilirsiniz. Geçen haftaki hadi animasyon gecesi 20.000tl ödülün yanı sıra 50.000 kişilik hadi joker kodu paylaşımının olduğu bir geceydi…

Tv Plus Hadi Film Gecesi Ödülü

Bu akşam 20.30 ‘daki tv plus hadi film gecesi ödülü 20.000tl olarak belirlendi. Tv plus hadi film gecesi ödülü olan 20.000tl final sorusuna doğru cevap veren hadi film gecesi müdavimleri arasında paylaştırılacaktır.

Tv Plus Hadi Film Gecesi Joker Kodu

20.000tl ödüllü tv plus hadi film gecesi joker kodu paylaşımıyla devam etmektedir. Geçen hafta olduğu gibi bu akşamki tv plus hadi film gecesi öncesinde 50.000 kişilik hadi joker kodu verilecektir.

Sozdeblog.com ailesi olarak sizlere en hızlı şekilde 50.000 kişilik hadi joker kodunu yazımızın ilgili alanında vereceğiz. Bu akşamın 20.000tl ödüllü tv plus hadi film gecesinde hadi joker kodu paylaşımı büyük önem arz etmektedir. Nitekim en fazla hadi joker kodunun verildiği ve devamlılığı olan bir hadi yarışmasıdır.

TV PLUS HADİ FİLM GECESİ JOKER KODU:  6YK9D5V20T7N

Tv Plus Hadi Film Gecesi İpucu Sorusu

Gecenin önemli olan son konusu ise tv plus hadi film gecesi ipucu sorusu ve doğru cevabıdır. Her zaman olduğu gibi tv plus hadi film gecesi ipucu sorusu ve doğru cevabı ile yarışmanın 7. sorusu emin bir şekilde geçilecektir. Bu durum hadicilerin finale bir adım daha yaklaşmasını sağlayacaktır.

Büyük katılımların sağlandığı ve her hafta düzenlenen hadi film gecesinde hadi ipucu sorusunun ayrı bir önemi bulunmaktadır. Bu akşamın hadi ipucu sorusu da belli oldu. Tv plus hadi film gecesi hadi ipucu sorusu ” Elm Sokağında Kabus filmindeki Freddy Krueger kurbanlarını rüyalarında yakalıyordu. Freddy bu akşam Tv+ Korku Gecesi ‘nde karşına çıkabilir, bizden söylemesi” olarak verildi. İşte 20.000tl ödüllü hadi film gecesi ipucu sorusu doğru cevabı sozdeblog.com ayrıcalığıyla sizlerle..

TV PLUS HADİ FİLM GECESİ İPUCU CEVABI: FREDDY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here